Tuban – wyjątkowe bańki mydlane

TUBAN

Szałowe bańki mydlane

„Wiosna, wiosna, wiosny…ach toTy!” Od rana słońce nas rozpieszcza i dlatego wpis o fantastycznych bańkach mydlanych, które nas zauroczyły, a dzieciaki absolutnie oszalały.

Tuban Bańki mydlane

Bańki mydlane są zabawką, która cieszy każde już najmniejsze dziecko.  Sprawia frajdę oglądanie baniek, puszczanie baniek, a przede wszystkim chyba ich rozbijanie… Malutkie opakowania z płynem dostępne są w każdym kiosku i kosztują naprawdę grosze. Mało tego podstawowy płyn do baniek można sobie samemu w domu przygotować i cieszyć się efektem. Warto też pamiętać, że dmuchanie baniek mydlanych to jedno z najprostszych ćwiczeń logopedycznych!

Jednak by spowodować efekt WOW, uzyskać ogromne bańki czy bańki o różnych kształtach należy udać się do specjalistów w tej dziedzinie, czyli do firmy TUBAN.

Tuban bańki mydlane

Wygląda niepozornie, nieprawdaż? a daje taki efekt, że „Och!”.

Gdy otrzymaliśmy przesyłkę Tomek miał ochotę natychmiast otworzyć i wypróbować, ale jednak musieliśmy powstrzymać jego zapędy i poczekać na lepszą pogodę na dworze. By mieć pełniejszy obraz jak działają bańki postanowiliśmy zaproponować udział w testowaniu dzieciakom z przedszkola Tomskiego. I to był strzał w 10.

Udział w zabawie wzięły wszystkie dzieci i była to impreza, jakiej „nie przeżył nikt”;) Samo przyjście rodziców jednego z przedszkolaków spowodowało poruszenie, do tego dziwne dwa patyki, sznurek i tajemniczy płyn… Ciekawość była ogromna, a napięcie rosło z każdą sekundą. Nasz stres również, ponieważ bardzo nie chcieliśmy rozczarować Maluchów. Mieliśmy obawy czy wystarczy płynu, wydawało się, że jest go bardzo mało i pokaz będzie trwał za krótko by zadowolić gust małych obserwatorów.

Tuban Bańki mydlane

Wystarczyło jedno zamoczenie sznurków, jeden ruch rękoma i naszym oczom ukazały się piękne, ogromne i kolorowe bańki, które porwały naszą młodą publiczność. Piskom, krzykom, zachwytom nie było końca. Dzieciaki biegały za tatą Tomka, piszczały, podskakiwały próbując rozbijać bańki – zabawy było co nie miara. Istne szaleństwo!

Tuban Bańki mydlane

Kilka faktów:

 • Płyn jest niezwykle wydajny. 400ml wystarczyło na 45 minutową zabawę;
 • Bańki są mocne, świetnie się kształtują;
 • Jeśli nie zostaną rozbite lecą wysoko w powietrze trzymając fason i ciesząc oko;
 • Mają piękne, tęczowe kolory.
 • Osprzęt, czyli patyki ze sznurkiem są bardzo zgrabne, lekkie i zajmują maleńko miejsca.
 • By cieszyć się bańkami nie potrzeba specjalnych umiejętności, dziecko samo sobie również świetnie radzi.
Tuban Bańki mydlane

Firma Tuban ma w swojej ofercie wiele akcesoriów, które urozmaicą zabawę. Są to przeróżne obręcze, dzięki którym stworzymy różne kształty baniek, pistolety dla dzieci z bańkami czy klasyczne zestawy do dmuchania.

Hitem dla przedszkoli, szkół czy na imprezy plenerowe mogą być wytwornice oraz sprzęt do zamykania w bańce mydlanej.

Zdecydowanie polecam taką zabawę. Mobilizuje do ruchu, zbliża dzięki wspólnej zabawie oraz łączy pokolenia. Każde dziecko, ale i dorosły zatrzyma się i z dziecięcym uśmiechem na twarzy spojrzy w niebo by podziwiać piękne, tęczowe bańki, które przywodzą na myśl wspomnienie dzieciństwa.

Dziękujemy firmie Tuban za przekazany do recenzji zestaw.

19 myśli na temat “Tuban – wyjątkowe bańki mydlane

 1. Bańki 🙂 moje dzieci uwielbiają. Mnie również kojarzą się z błogim dzieciństwem, i kiedy robi się ciepło często je puszczamy. Musimy wypróbować te które polecasz 🙂

 2. Uwielbiamy bańki i również polecamy te z TUBAN-a. Płyn inny niż wszystkie! Nie pęka i robi ooogromne banie! Szkoda że nie możemy dodać zdjęcia.

 3. Chyba wszystkie dzieci kochaja bańki 🙂 ja już dokupuje płyn bo opakowań już kilka jest 🙂

 4. Bańki mydlane uwielbiamy, ale takie duże zazwyczaj obserwowaliśmy tylko na jakichś festynach czy ulicznych pokazach. Nie pomyślałam, żeby kupić do nich sprzęt – ale teraz na pewno to nadrobię 🙂

 5. Moje dzieciaczki też kochają bańki! Do tej pory kupowaliśmy właśnie wspomniany płyn, ale w końcu spróbowałem go z brzdącami zrobić samemu.. i kurcze efekty są rewelacyjne 🙂
  Może to pozwolić zaoszczędzić parę groszy, a samo przygotowanie daje młodym dużo frajdy!
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *