Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy

Przeżyjmy wspólnie czas adwentu

 

Od dwóch lat przygotowujemy kalendarz adwentowy. Dwa razy własnoręcznie robiliśmy kalendarz, wypełniając go zadaniami, drobnymi upominkami oraz małymi czekoladkami. W tym roku chciałabym zaprosić Was do wspólnego oczekiwania na Święta.

Kalendarz adwentowy

W tym roku będziemy mieli kalendarz gotowy, materiałowy, ale dotychczas sami przygotowywaliśmy kalendarze. Zapraszam Was do obejrzenia naszych pomysłów. Może Was zainspirujemy? 🙂

Kalendarz z roku 2015 >>klik<<

Kalendarz adwentowy 2016 >>klik<<

Przeżyjmy to razem!

Od 1.grudnia na facebooku Świat Tomskiego będę publikować grafikę z zadaniem na dany dzień. Będą to łatwe, miłe i przyjemne zadania, które będziemy wykonywać wraz z dziećmi. Zadania będą związane z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia.

Bedzie mi bardzo miło jeśli zechcecie przyłączyć się do zabawy!

Pod daną grafiką w komentarzach możecie umieszczać zdjęcia ze wspólnego wykonywania zadania. Zainspirujmy się wspólnie i spędźmy choć pół godziny dziennie z naszymi pociechami. Niech dzieciaki poczują, że oprócz przedświątecznej krzątaniny, porządków i zakupów jest moment na czas razem.

Umieszczając zdjęcia z zabawy na swoich profilach na facebooku oznaczcie @Świat Tomskiego i #adwentzeswiatemtomskiego będzie nam łatwiej się odnaleźć.

Akcja będzie miała miejsce również na Instagramie. Wrzucając zdjęcia na swoich profilach oznaczajcie zdjęcia #adwentzeswiatemtomskiego – dzięki temu ja i każdy inny uczestnik będzie mógł zobaczyć, co u Was słychać i jak idą Wasze przygotowania do świąt.

 

Zapraszam Was do wspólnego przeżywania czasu Adwentu!

11 myśli na temat “Kalendarz adwentowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *