Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy

Przeżyjmy wspólnie czas adwentu

 

Od dwóch lat przygotowujemy kalendarz adwentowy. Dwa razy własnoręcznie robiliśmy kalendarz, wypełniając go zadaniami, drobnymi upominkami oraz małymi czekoladkami. W tym roku chciałabym zaprosić Was do wspólnego oczekiwania na Święta.

Kalendarz adwentowy

W tym roku będziemy mieli kalendarz gotowy, materiałowy, ale dotychczas sami przygotowywaliśmy kalendarze. Zapraszam Was do obejrzenia naszych pomysłów. Może Was zainspirujemy? 🙂

Kalendarz z roku 2015 >>klik<<

Kalendarz adwentowy 2016 >>klik<<

Przeżyjmy to razem!

Od 1.grudnia na facebooku Świat Tomskiego będę publikować grafikę z zadaniem na dany dzień. Będą to łatwe, miłe i przyjemne zadania, które będziemy wykonywać wraz z dziećmi. Zadania będą związane z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia.

Bedzie mi bardzo miło jeśli zechcecie przyłączyć się do zabawy!

Pod daną grafiką w komentarzach możecie umieszczać zdjęcia ze wspólnego wykonywania zadania. Zainspirujmy się wspólnie i spędźmy choć pół godziny dziennie z naszymi pociechami. Niech dzieciaki poczują, że oprócz przedświątecznej krzątaniny, porządków i zakupów jest moment na czas razem.

Umieszczając zdjęcia z zabawy na swoich profilach na facebooku oznaczcie @Świat Tomskiego i #adwentzeswiatemtomskiego będzie nam łatwiej się odnaleźć.

Akcja będzie miała miejsce również na Instagramie. Wrzucając zdjęcia na swoich profilach oznaczajcie zdjęcia #adwentzeswiatemtomskiego – dzięki temu ja i każdy inny uczestnik będzie mógł zobaczyć, co u Was słychać i jak idą Wasze przygotowania do świąt.

 

Zapraszam Was do wspólnego przeżywania czasu Adwentu!

14 myśli na temat “Kalendarz adwentowy

    1. Czekoladki idą świetnie 😉 czytanie dzień po dniu również, a zadania różnie, bo uwarunkowane to jest siłami Tomka po przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *