Króliczek Honey Bunny G6 Alilo

Króliczek Honey Bunny G6

Alilo

Zaskakujący towarzysz każdego dziecka

Honey Bunny G6 Alilo
Króliczek Honey Bunny G6 Alilo

Osoby, które śledzą bloga i fanpage na bieżąco zapewne doskonale kojarzą już naszego nieodłącznego towarzysza, czyli Króliczka Alilo. Niedawno pisałam o Smarty Bunny >>klik<<, który podbił serduszko Julii i od pierwszych dni życia zamieszkał z nią w łóżeczku oraz towarzyszy nam podczas każdego wyjazdu. Dziś chciałabym przedstawić Wam jego starszego brata, czyli Króliczka Honey Bunny G6.

Grający plastik może być fajny!

O, tak… zapewne znajdą się osoby, które rzucą okiem na zdjęcie i powiedzą: „O, nie! Kolejne plastikowe, grające ustrojstwo, które nie będzie dawało nam chwili wytchnienia, a po jednym upadku się rozpadnie”. Wiadomo, nie ma chyba rodzica, który nie miałby już za sobą doświadczeń związanych z plastikowymi grającymi gorzej niż źle zabawkami, które czasami już po kilku uruchomieniach rozpadają się na części i oprócz płaczu nie ma nic. Alilo jest inne. Gwarantuję to Wam. Tutaj się nie zawiedziecie.

Zacznijmy od tworzywa z jakiego jest wykonany. Dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki. Chłopcy przetestowali to niechcący kilkanaście razy i nadal króliczek jest cały. Nie ma ani jednej rysy, ani jednego zadrapania czy pęknięcia. Na skutek upadku nie ucierpiał też głośnik, ani dźwięk wydobywający się z Króliczka Honey Bunny G6.

Wbudowany głośnik daje naprawdę czysty i głośny dźwięk. Głębią i jakością dźwięku byliśmy szczerze zaskoczeni. Nie ma tutaj szumów, syczeń czy zgrzytów. Włączając Alilo dzieciom możemy mieć pewność, że to co usłyszą będzie przyjemnym dla ucha dźwiękiem, którego można słuchać podczas zabawy jak i podczas zasypiania. Dodatkowo melodie, bajki oraz piosenki, które są wgrane fabrycznie na króliczka są po prostu ładne i kojące. Słuchanie nagrań Gosi Kosik jest prawdziwą przyjemnością.

Króliczek Honey Bunny G6 może pełnić także rolę nocnej lampki. Pastelowo świecące uszka delikatnie rozświetlają ciemność, co może dać dziecku poczucie bezpieczeństwa gdy samo zasypia w swoim pokoju. Uszka mienią się na różne kolory i usypiają Malucha.

Króliczek
Króliczek Honey Bunny G6

W króliczku nie  musimy wymieniać baterii. To jest jedna z najważniejszych cech dla każdego rodzica. Jednak zabawki, w których co chwilę należy wymieniać baterie na nowo potrafią wygenerować całkiem spory koszt. Honey Bunny G6 wystarczy ładować za pomocą dołączonego kabla usb. Nic prostszego.

Dodatkowo za pomocą dołączonego kabla USB możemy zgrywać na Króliczka ulubione piosenki i bajki naszych dzieci. Dzięki temu każdy króliczek nabiera indywidualnego charakteru.

Króliczek Honey Bunny G6 jest również dyktafonem. Świetnie sprawdza się w sytuacji gdy rodzic nie może osobiście przeczytać bajki dziecku. Wtedy na pomoc przychodzi króliczek – wystarczy wcześniej nagrać pożądany tekst i gotowe. Króliczki sprawdzają się również jako „pomoc naukowa”. Nagrane polskie i angielskie utwory wpadają w ucho dzieciakom i pomagają zapamiętać teksty, a przecież dzięki funkcji nagrywania można zgrać na niego wszystko, o czym tylko marzymy. Obecnie w króliczku znajdziemy kartę pamięci 4GB, ale jest możliwość wymiany na kartę 8GB, a to daje nam możliwość wgrania naprawdę bardzo dużej ilości piosenek czy bajek!

Króliczek
Honey Bunny G6

Zwróćcie uwagę, na zgrabny ogonek, który spełnia funkcję włącznika oraz pokrętła głośności. Dla małych paluszków to świetna zabawa. Leo w pierwszym kontakcie z króliczkiem ogonkiem zajął się w pierwszej kolejności. Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest również intuicyjne i dzięki prostym obrazkom na przyciskach nawet najmłodsze dziecko będzie potrafiło samodzielnie obsługiwać swojego nowego przyjaciela.

Nasza ocena:

Zdecydowanie Króliczek Honey Bunny G6 bije na głowę wszystkie grające zabawki. Nie spotkałam na rynku zabawek dla dzieci jeszcze tak dobrze jakościowo wykonanego i przemyślanego „sprzętu grającego”. Bateria króliczka wystarcza na długo i już nie raz uratowała nas w patowej sytuacji podczas dłuższej podróży. Króliczej jeździ razem z nami w odwiedziny, a nawet spełniał rolę pocieszyciela gdy jednego z rodziców nie ma w pobliżu.  Jest idealnie obły, nie ma ostrych kantów. Nie ma możliwości żeby dziecko coś oderwało czy wzięło do ust. Nawet jeśli zaśnie przytulony do grającego króliczka to on po pewnym czasie sam się wyłączy. Dodatkowo hitem stała się torba – plecaczek dla Króliczka. Dobrze sprawdza się do bezpiecznego transportu, a miejsca wystarcza jeszcze na przekąskę.

Plecaczek dla króliczka
Plecaczek dla króliczka Bunny Bag

 

 

21 myśli na temat “Króliczek Honey Bunny G6 Alilo

    1. W plecaczku chłopcy często chodzą. Gdy nie przenoszą króliczka to ładują tam wszystko, co popadnie;-)

    1. Ja jestembardzo wyczulona na wszystko, co gra, ale tutaj nie dość, że można regulować głośność to jeszcze naprawdę przyjemny dźwięk:)

  1. Zwykle grające zabawki to przekleństwo dla rodziców, ale ten Króliczek przeciwnie, wydaje się być ich małym wybawicielem 🙂 Fajna, wielozadaniowa zabawka, myślę, że każdy maluch byłby zadowolony z takiego prezentu.

    1. Każdy ma swoje ulubione:) najważniejsze by dopasować zabawkę do ulubionego typu zabaw dziecka:)

  2. Nigdy nie pomyślałabym, że z tyłu króliczka znajduje się głośniczek 😀 wygląda solidnie i ładnie, ten plecaczek też prezentuje się super 🙂 To fajny pomysł na prezent dla malucha i troszkę starszego dziecka 🙂

  3. Oh, nasza Hela też przepada za swoim królikiem. Ciekawe, czy nasi sąsiedzi go lubią hi hi… My mamy w różu 🙂 Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale królik jest naprawdę super, mam nadzieję, że będzie nam długo służył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *