Moje Dinozaury Granna

Grajmy!

Moje Dinozaury

Granna

Granna
Moje Dinozaury Granna

Nadchodzą długie jesienne wieczory, więc należy uzbroić się w rozrywki dla dzieciaków. My dziś zapraszamy fanów dinozaurów do stołu i zagrania wraz z nami w grę z serii Smok Obibok Poleca z wydawnictwa Granna pod tytułem Moje Dinozaury.

Zawartość pudełka:

  • 6 obrazków dinozaurów (każda po 6 elementów);
  • 2 kostki;
  • 2 modele dinozaurów;
  • instrukcja;
  • naklejki.

Gra przewidziana jest dla 1-4 graczy w wieku od 3 – 10 lat, ale zagra już spokojnie tez i 2,5latek.

Twórcy przewidzieli dwa warianty gry, dla młodszych dzieci oraz dla starszych. Łatwiejsza rozgrywka polega na układaniu obrazków bez rzucania kośćmi. Natomiast w wersji trudniejszej gracze używają kości i przydatna jest podstawowa umiejętność dodawania i odejmowania. Celem jest ułożenie jak największej ilości układanek. Który z graczy skompletuje więcej obrazków ten wygrywa.

Moje dinozaury
Moje Dinozaury Granna

Zawsze gra planszowa jest ciekawszą alternatywą niż telewizor, gra ma zawsze szanse nauczyć nowych umiejętności dziecko, rozbawić i zająć wesoło czas. U nas ta gra jest szczególnie wybierana przez Leosia. Bardzo go cieszy układanie obrazków, rzucanie kośćmi i zbieranie puzzli. Jeszcze nie do końca opanowaliśmy „przegrywanie”, ale to raczej dłuższy proces dojrzewania 😉 Gra jest prosta, nie ma tutaj nic skomplikowanego czego dziecko mogłoby nie zrozumieć. Dodatkowym atutem jest motyw przewodni, czyli dinozaury, które dzieciaki wprost uwielbiają. Puzzle są wykonane z grubszej tektury, są solidne i trwałe. Moje Dinozaury to dobra inwestycja dla początkującego gracza, który wchodzi w świat gier planszowych, a dla starszych dzieciaków jest to ciekawy sposób na naukę przez zabawę.

Moje Dinozaury
Moje Dinozaury Granna

Inne nasze gry dostępne tutaj >>klik<<

12 myśli na temat “Moje Dinozaury Granna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *