Trojaczki w górach JUPI!

Nicole Lambert

Trojaczki w górach t.6

Wydawnictwo JUPI!

Trojaczki w górach wyd. YUPI
Trojaczki w górach wyd. YUPI

Kto nie zna Trojaczków? Jest to już kultowa bajka, która powstała w 1983 roku we Francji. Francuzi oszaleli na ich punkcie. Stały się bohaterami bajek w książkach i czasopismach, zabawkach oraz w kreskówkach. W Polsce zyskały popularność dzięki kreskówkom emitowanym  na kanale MiniMini+.  16. stycznia to dzień premiery 6 tomu serii o tym rozbrykanym rodzeństwie.

(więcej…)

Wielki dzień Małej Króliczki

Swapna Haddow

Wielki dzień Małej Króliczki

Wydawnictwo Wilga

Wielki dzień Małej Króliczki wydawnictwo Wilga
Wielki dzień Małej Króliczki wydawnictwo Wilga

Jak uczyć dzieci wrażliwości i empatii? Jak wytłumaczyć Maluchowi co to właściwie znaczy empatia? Najłatwiej czytając książkę czy opowiadając jakąś historię. Wydawnictwo Wilga wydało piękną książeczkę, w twardej oprawie z uroczymi ilustracjami Alison Friend. Książka wygląda bardzo „dorosło”. Tomek gdy ją zobaczył to dwa razy pytał czy to książka dla nich i zajęła honorowe miejsce na jego półce. (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka 2019

Dzień Babci i Dziadka

Zatrzymaj wspomnienia na dłużej

Printu.pl

printu.pl
Nie masz prezentu dla Babci i Dziadka? to może fotoksiążka z printu.pl !

Najlepszą rzeczą jaką możemy obdarować naszych najbliższych jest czas spędzony razem. Wspólne chwile budują relacje, pogłębiają je i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dni, w których obdarowujemy najstarsze pokolenie w rodzinie swoją uwagą i drobnymi upominkami. Dzieciaki najczęściej wykonują własnoręcznie prezenty. Natomiast starsze wnuki mogą wykonać wspaniałą pamiątkę ze zdjęć, które zatrzymają chwile razem. (więcej…)

Krówka w kuchni Nasza Księgarnia

Grajmy!

Krówka w kuchni

Nasza Księgarnia

Nasza Księgarnia
Krówka w kuchni Nasza Księgarnia

Każde dziecko, które lubi słuchać bajek w pewnym momencie zaczyna marzyć o tym, by samemu sobie przeczytać książkę. Metod nauki jest bardzo wiele, ale jedną z podstaw jest nauka sylabowania. Najlepiej taką naukę przemycić pod przykrywką zabawy i właśnie dziś mam dla Was propozycję gry, która na pewno spodoba się każdemu Maluchowi. (więcej…)

Zasady Zwycięzców Bodo Schäfer

Bodo Schäfer

Zasady Zwycięzców

Tak spełniają się Twoje marzenia

Wydawnictwo Aktywa

Zasady Zwycięzców Bodo Schafer
Zasady Zwycięzców Bodo Schafer

Początek Nowego Roku dla wielu osób jest czasem postanowień, „nowych początków” i planowania swojego życia od nowa. Dlatego pomyślałam, że świetną lekturą na styczeń jest książka autora, który w wieku 30 lat stał się milionerem. Jest to poradnik, w którym Bodo Schäfer przedstawia 30 zasad, które otwierają nam oczy i mogą mieć realny wpływ na życie, które prowadzimy. (więcej…)