Dzień Babci i Dziadka 2019

Dzień Babci i Dziadka

Zatrzymaj wspomnienia na dłużej

Printu.pl

printu.pl
Nie masz prezentu dla Babci i Dziadka? to może fotoksiążka z printu.pl !

Najlepszą rzeczą jaką możemy obdarować naszych najbliższych jest czas spędzony razem. Wspólne chwile budują relacje, pogłębiają je i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dni, w których obdarowujemy najstarsze pokolenie w rodzinie swoją uwagą i drobnymi upominkami. Dzieciaki najczęściej wykonują własnoręcznie prezenty. Natomiast starsze wnuki mogą wykonać wspaniałą pamiątkę ze zdjęć, które zatrzymają chwile razem.

Ja jestem zagorzałą zwolenniczką by dzieciaki wykonywały prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka same. Ma to być prezent od dzieci, a nie kupiony gotowiec za miliony monet przez rodziców. W końcu czy nie bardziej wzruszający będzie może nieporadnie wykonany, ale z sercem obrazek Malucha niż kupiona biżuteria? Poniżej podlinkuję do prac, które wykonywał Tomek. Jednak jest jeden prezent, w który warto zainwestować i sprezentować Babci, Dziadkowi  czy innej bliskiej osobie. Zapraszam!

1. Pomysły na laurki wykonywane przez dzieci znajdziecie tutaj:

  • biedroneczki – laurki, które mogą wykonać dzieci już w wieku 1.5 roku z pomocą rodziców >>kliknij<<
Dzień Babci i Dziadka
Biedroneczki
  • bukiet kwiatów z odbitych dłoni >>kliknij<<
Dzień Babci i dziadka
Bukiet kwiatów
  • laurki wycinane oraz naklejkowe >>kliknij<<
Dzień Babci i dziadka
Laurki na Dzień Babci i Dziadka

2. Drugim pomysłem są fotoksiążki, które ja osobiście uwielbiam i systematycznie robię. Taką fotoksiążkę można wykonać naprawdę bardzo szybko, a efekt jest świetny. U mnie najwięcej czasu zajmuje wybór zdjęć, których jest zawsze „zbyt wiele” 😉

Proces tworzenia fotoksiążki ogranicza się do zalogowania w systemie, wybrania odpowiedniego szablonu i wgrania zdjęć. Szablonów jest całe mnóstwo, podzielone są na kategorie, utrzymane w różnej kolorystyce. Do wyboru do koloru. Szablony dla Babci i Dziadka możecie obejrzeć tutaj.

Printu.pl oferuje również trzy rozmiary fotoksiążki, rodzaj oprawy (płótno lub twarda oprawa) oraz błyszczący lub matowy papier. Dużym ułatwieniem w tworzeniu prezentu jest automatyczne rozmieszczenie zdjęć. Jednak dla bardziej zaawansowanych jest możliwość stworzenia swojej fotoksiażki od podstaw i mi się takie rozwiązanie najbardziej podoba.

Fotoksiążka printu.pl
Fotoksiążka printu.pl

Niewątpliwą zaletą fotoksiążki jest to, że dostajemy gotowy produkt. Nie musimy już tych zdjęć układać i przede wszystkim nikt przy oglądaniu nam tych zdjęć nie wyciągnie 😉 Wiele razy gdy wywołujemy zdjęcia tak do końca nie mamy planu, co z nimi zrobimy. Podarowanie komuś pliku zdjęć będzie wyglądało bardzo słabo, a wręczona pięknie zapakowana fotoksiążka robi niewątpliwie wrażenie.  Myślę, że dla każdej starszej osoby taka pamiątka będzie wspaniałym prezentem.

Jakie prezenty przygotowujesz dla Babci i Dziadka?

Zainspiruj nas!

 

 

22 myśli na temat “Dzień Babci i Dziadka 2019

  1. Mam fotoalbum ze strony printu.pl i jestem mega zadowolona z jakości wykonania. Zdecydowanie wart swojej ceny. Niektóre tańsze usługi bywają naprawdę wątpliwej jakości.
    W przyszłości z pewnością będę o nich pamiętać i znów skorzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *