Wszystkie moje jutra wyd. Dreams

Karen Witemeyer, Jody Hedlund, Elizabeth Camden

Wszystkie moje jutra

Wydawnictwo Dreams

Wszystkie moje jutra Wydawnictwo Dreams
Wszystkie moje jutra Wydawnictwo Dreams

Wszystkie moje jutra to książka składająca się z trzech odrębnych historii napisanych przez trzy różne autorki. Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden zaliczają się do najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego. Są to 352 strony emocji, przeżyć i doświadczeń kobiet, które miały odwagę być sobą oraz walczyć o lepsze jutro.

Powieść historyczna to rodzaj literatury, który mnie szczególnie przyciąga. Tło historyczne oraz przemycone fakty są wartością dodaną, która wzbogaca naszą lekturę i pogłębia nasza wiedzę. Czytając poznajemy historię kraju, historię rozwoju kultury oraz tradycje okresu, w którym rozgrywa się akcja książki.

Warta czekania Karen Witemeyer

1894 rok, Teksas, Hrabstwo Baylor. Gościmy w kobiecej kolonii w Harper’s Station.Vicky, główna bohaterka jest młodą kobietą, która z całych sił usiłuje zbudować dla siebie oraz dla swojego syna bezpieczne miejsce na ziemi. Jest samotną matką z dużym bagażem złych doświadczeń oraz bardzo ograniczonym zaufaniem do mężczyzn. Chcąc rozwijać swój sklep rozszerza działalność i musi podjąć bliższą współpracę z dostawcą towaru. Jest to mężczyzna, który nieraz oferował pomoc, który obdarzył syna bohaterki ciepłymi uczuciami oraz z całych sił stara się okazywać swoje zainteresowanie kobiecie jednocześnie nie powodując strachu w niej. Jak potoczą się ich losy? Czy kobieta zdoła pokonać demony z przeszłości?

Przebudzone serce Jody Hedlund

Rok 1857, Nowy Jork. Christine Pendleton jako wolontariuszka należąca do Stowarzyszenia Domowych Misjonarek odkrywa w sobie ogromne pokłady empatii  w stosunku do emigrantów osiadających w Nowym Jorku. Los tych kobiet staje się dla niej tak istotny, że poświęca swoje wygodne życie, by poświęcić się pracy na rzecz polepszenia warunków życia tych kobiet. Mimo kłód rzucanych pod nogi upiera się przy swoim pomyśle. Wraz  z młodo owdowiałym pastorem otwierają własną działalność, która daje pracę najbardziej potrzebującym. Czy połączy ich coś więcej niż przyjaźń i oddanie się pasji pomagania? Czy przebudzone serce osiągnie wymarzony spokój i spełnienie?

W stronę słońca Elizabeth Camden

Rok 1897 rok. Stan Pensylwania. Młoda studentka medycyny, dziewczyna spełniająca swoje marzenia z pomocą zarządcy domu, w którym przyszła na świat. Jedna „zła” decyzja zmienia jej życie o 180 stopni. Zostaje wydalona z uczelni i musi wrócić do swojego dawnego życia. Dzięki zleceniu, które otrzymuje przewartościowuje swoje priorytety. Niewątpliwie wpływ na to ma również pewien młody, przystojny prawnik, który niespodziewanie pojawia się w jej życiu już kolejny raz…

„Czasami wystarczy dziesięć sekund, aby zmienić bieg czyjegoś życia.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *