Seria Sport&Fun od Alexander

Gry i zabawy sportowe

Sport&Fun

Wydawnictwo Alexander

Alexander Gry plenerowe
Alexander Gry plenerowe

Sport&Fun to najnowsza seria gier firmy Alexander przygotowana z myślą o wakacjach. Są to pudła pełne akcesoriów potrzebnych by w ciekawy i aktywny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu, ale nie tylko – równie dobrze sprawdzają się w domu. Nasze pudła zostały przetestowane nawet na grupie przedszkolaków i sprawdziły się na 5! Każdy z elementów wytrzymał energię i zapał do zabawy szalonych 4 – 5 i 6-latków, a to naprawdę wspaniale wróży 😉

Zabawy ruchowe to zawsze najchętniej wybierana przez dzieciaki forma rozrywki. Gdy można biegać, skakać, rzucać do celu i piszczeć z radości to pełnia szczęścia. Sportowa rywalizacja wyzwala masę emocji, dotlenia organizm oraz kształtuje charakter. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch!

Sport&Fun Run Alexander
Sport&Fun Run Alexander

Wakacje są doskonałym czasem na zabawę na świeżym powietrzu. Gdy pogoda sprzyja, a standardowa zabawa na placu zabaw się już trochę nudzi można dzieciakom zaproponować coś nowego. A jak wiadomo nowe rzeczy zawsze ciekawią podwójnie. Firma Alexander postanowiła dopomóc rodzicom i stworzyć pudła pełne aktywnej zabawy. Jest to bardzo dobry pomysł gdyż każda z propozycji to kilka świetnych pomysłów kompletnie przygotowanych do zastosowania w kilka chwil. Wystarczy wyjąć gotowe elementy, ułożyć tor przeszkód, zaznaczyć start/metę i zabawa się kręci. Najlepsze w tym jest to, że po kilku zaaranżowanych grach przez rodziców dzieci zaczynają wymyślać swoje warianty gry, czyli nie dość, że rozwijają się fizycznie to jeszcze myślą kreatywnie i zastanawiają się do czego wykorzystać elementy, które posiadają.

Seria Sport&Fun X-game AlexanderSeria Sport&Fun X-game Alexander
Seria Sport&Fun X-game Alexander

Seria Sport&Fun składa się między innymi z:

  1. Active: to pudełko zachęca do aktywnej zabawy z wykorzystaniem frisbee, woreczków gimnastycznych, worków do skakania oraz ćwiczeń związanych z równowagą.
  2. Run: sprawdza kondycję dzięki skakance, workom do skakania, taśmom z rzepem oraz woreczkom gimnastycznym.
  3. Strzał w 10: dzięki macie z tarczą możesz ćwiczyć swoje sokole oko rzucając woreczkami do celu.
  4. X-game: sprawdzisz swoją sprawność i celność.
  5. Uni: rzut podkową zawsze przyciągnie grono chętnych do wspólnej zabawy.
Seria Sport&Fun Strzał w 10 Alexander
Seria Sport&Fun Strzał w 10 Alexander

Wiele z propozycji opartych w instrukcjach to gry powszechnie znane, które zapełniały mi czas w dzieciństwie. Są to gry, które bardzo łatwo można dostosować do dzieci starszych jak i młodszych. Przez zmianę linii startu czy przybliżenie celu równocześnie może bawić się 3-latek oraz 7-latek. Chwila aktywnej zabawy w dzisiejszych czasach tabletów i komputerów jest na miarę złota. Takie najprostsze zabawy ruchowe zapewnią prawidłowy rozwój oraz będą przyzwyczajać dziecko do aktywności fizycznej, co pomaga w budowaniu relacji, radzenia sobie ze stresem, z przegraną czy z pokonywaniem własnych słabości.

Seria Sport&Fun Active Alexander
Seria Sport&Fun Active Alexander

Chciałabym jeszcze wspomnieć, że gry są w bardzo korzystnych cenach. Polecam zajrzeć >>tutaj<< Przed nami jeszcze dwa miesiące wakacji, więc myślę, że warto uzbroić się w odpowiedni asortyment na wypadek popularnego wśród rodziców i dzieci okrzyku: „Nuuuuudziiiii mi sięeeeeee!”. Z firmą Alexander masz szanse zaskoczyć swoje dziecko 😉

Świat Tomskiego poleca również >>klik<<

5 myśli na temat “Seria Sport&Fun od Alexander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *