Laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka dla 2.5latka

Dzień Babci i Dziadka

laurki rączkami odbijane

Kilka dni temu pokazywaliśmy nasze biedroneczki (tutaj klik), które mogą być dodatkiem do prezentów na wiele okazji, a dziś pokazujemy laurki Tomka dla Babci, Dziadka x2 plus 3xprababci oraz jednego pradziadka…całkiem sporo pracy Tomek miał, więc laurki powstały w sposób dosyć hurtowy;) mamy jeszcze pomysł na mydełka domowej roboty, ale nie wiemy czy zdążymy to ogarnąć czasowo.

Tomek bardzo lubi malowanie farbami, więc laurki robione za pomocą farb były najlepszym rozwiązaniem i najbardziej go angażującym. Z wielkim zapałem malował sobie dłonie farbami i odbijał na kartkach tworząc kolorowe bukiety. Po odbiciu po trzy kwiatki na każdej przygotowanej kartce paluszkiem moczonym w farbach malował łodygi i wstążeczki oraz na końcu słońce…którego kształt powstał za pomocą pieczątki zrobionej z nakrętki. Promienie to oczywiście również poodbijane małe paluszki. 
Napis powstał za pomocą rączki Tomka prowadzonej przez moją dłoń stąd napis kulawy, ale cóż..taki etap…wszystko SAM! 😉 Maluch jest bardzo dumny ze swojej pracy!
Kupione srebrne ramki zwieńczają dzieło, teraz nie pozostało nic innego jak wybrać się na pocztę i porozsyłać mini prezenciki 🙂