Jak urządzić pokój dla dziecka?

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Rozmowa z Design Coach

Maciejką Peszyńską – Drews

Dziś wpis specjalny. Ci, z Was, którzy śledzą nasz profil na fb wiedzą, że szykują się u nas duże zmiany. Kolejny przewrót w życiu… W związku z tym nadszedł ten moment gdy malutki pokój chłopców musi przejść metamorfozę. Długo zastanawialiśmy się jak pogodzić wszystkie funkcje pokoju dziecięcego i z pomocą przyszła nam Maciejka Peszyńska – Drews, pierwsza w Polsce Design Coach.

Serdecznie zapraszam Was do przeczytania naszej rozmowy. Znajdziecie tu wiele cennych rad i wskazówek, które z pewnością w przyszłości okażą się bardzo pomocne.

Design Coach
Maciejka Peszyńska – Drews

 

  • Dzień dobry, na początku naszej rozmowy opowiedz proszę w kilku słowach o sobie.
  • Po pierwsze zaznaczę, że naprawdę mam na imię Maciejka 🙂 Wieczne niedowierzanie i zaskoczenie, które są nieodłącznym elementem kiedy z kimś się poznaję, spowodowały, że rozwiewam wątpliwości na wstępie. Zawodowo i z pasji zajmuję się od zawsze projektowaniem wnętrz. Od dziecka wiedziałam, że to jest najbliższe memu sercu, dzięki czemu po 20 latach pracy, nie straciłam zapału i  nadal mnie to cieszy. Prowadzę Autorskie Studio Qubatura, a od początku 2016 r promuję kompletnie nowatorski pomysł pracy z wnętrzem jako pierwsza w Polsce Design Coach, z którym trafiłam również do Ciebie 🙂

 

Czytaj więcej