Książeczki Bajeczki

Kolekcja

Książeczki Bajeczki

Książeczki Bajeczki: Stacyjkowo, Świnka Peppa, Rycerz Mike, Tupcio Chrupcio

Kto zna te książeczki ręka w górę! Zdecydowanie są to jedne z najbardziej popularnych książeczek dla dzieci. Na dodatek są to serie ulubionych bajek dzieciaków. Znacie? U nas są bardzo pożądane!

Stacyjkowo – ulubioną bajką Tomka

Był taki okres w życiu Tomka gdy Stacyjkowo było najbardziej lubianą bajką w telewizji. Gdy kiedyś przy okazji codziennych zakupów zauważył niewielką, kwadratową książeczkę z ulubionymi bohaterami na okładce nie mógł przejść obok nich obojętnie. Od tamtej pory kolekcjonował każdy nowy numer. Tym sposobem mamy już w kolekcji 17 numerów przygód małych Ciuchciaków.

Stacyjkowo

Bruno, Wilson i Koko – trzy lokomotywki, które dzielnie każdego dnia uczą się nowych zadań i przeżywają fascynujące przygody, a wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, w dobrych emocjach, przekazując dobre wzorce. Czy jest to bajka, którą można bez stresu o przekazywane treści pokazać dziecku? Uważam, że tak. Nie grozi nam, że treść bajki wystraszy dziecko czy pokaże coś, co będzie miało zły wpływ na Malucha.

Książeczki są przeniesieniem bajki z telewizji na papier. Ilustracje są kolorowe, dynamiczne, przyciągające wzrok. Ilość tekstu jest dostosowana dla najmłodszej grupy odbiorców. Uwaga! Grozi wielokrotnym czytaniem podczas jednej sesji czytelniczej! 😉

W takiej formie zostały wydane także inne bajki. U nas zagościła Świnka Peppa, Rycerz Mike oraz Tupcio Chrupcio.

Książeczka czy tablet?

Złudzenie optyczne – miewacie? U nas był szok i niedowierzanie gdy Leo zobaczył najnowsze wydania książeczek od Media Service Zawada. Spójrzcie, z czym się Wam kojarzą? Można się nabrać, prawda?

W pierwszym odruchu zamiast przewrócić stronę mamy ochotę przesunąć palcem po ekranie. Bardzo sprytnie wymyślono okładki. Niejeden młody fan elektroniki się pochyli! Leo próbował klikać.

Książeczki wydane są w miękkiej oprawie, na błyszczącym papierze z kadrami z bajek, które dziecko zna z telewizji.

W tym wydaniu ukryto jeden ciekawy patent. Na końcu bajki umieszczono specjalny kod QR, który należy zeskanować telefonem, a przy pomocy przeglądarki internetowej będziemy mogli odtworzyć film z bajką, którą właśnie trzymamy w rękach. Jest to całkiem dobrym rozwiązaniem w sytuacji gdy dziecko za wszelką cenę chce usłyszeć bajkę kolejny raz, a rodzic już nie ma sił by znowu przerabiać to samo.

Te i wiele więcej ciekawych bajek znajdziecie >>tutaj<<

One thought to “Książeczki Bajeczki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.