Magazyn Wissper

Magazyn Wissper

Media Service Zawada

Magazyn Wissper

Znacie bajkę o Wissper? O małej dziewczynce, która posiada magiczną moc? Tak, ona potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dziś trzymamy w dłoniach nowość, czyli Magazyn Wissper.

Gazetka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku wczesnoszkolnym. Jest to kolorowy magazyn dla każdego miłośnika zwierząt oraz uroczej małej dziewczynki. Moi chłopcy uwielbiają oglądać Wissper, więc i gazetka bardzo się im spodobała.

Co znajdziemy w środku?

Na tych kilku stronach wraz z Wissper, pingwinkiem Peggy oraz pandą Danem przeżyjemy kilka niesamowitych przygód. Poznamy historię pierwszego spotkania Wissper z Peggy oraz przeczytamy kilka faktów na temat pingwinów. Ilość zawartych informacji jest dobrze dobrana do wieku małego odbiorcy, a rodzaj ciekawostek jest tak dobrany, że zainteresują każdego Malucha.

Magazyn Wissper
Magazyn Wissper

Duża część magazynu zajmuje „Plac zabaw”, czyli to co dzieciaki lubią najbardziej, a tam zagadki, wyszukiwanki, kolorowanki. Cała masa rozrywek.

Na koniec Wissper nie zapomniała również o małych łasuchach.  Przepis na ulubiony deser lodowy zapowiada się naprawdę pysznie.

Magazyn Wissper

Do gazetki dołączony jest również prezent: mała, pomarańczowa torebka. Dokładnie taka sama z jaką Wissper podróżuje pomiędzy światem zwierząt a swoim światem. W kolejnym numerze znajdziemy zestaw weterynarza Wissper, a to i wiele nowych ciekawych historii już w kwietniu. Tymczasem zapraszam do kupowania numeru pierwszego!

Magazyn Wissper

Magazyn do kupienia w kioskah ruchu oraz u wydawcy>>klik<<.

 

 

6 thoughts to “Magazyn Wissper”

  1. Świetna propozycja dla dziewczynki oraz chłopca. Przyznam się że nie znałam tego czasopisma. Bardzo ładne I kolorowe ilustracje. Mój starszy już na etapie star wars.

    1. Ja też bardzo lubię Wissper 😉 Dziewczynka ma w sobie bardzo dużo uroku, a zabawki z tej serii są naprawdę ładne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.