Bezpieczny dom podczas wyjazdów wakacyjnych

Bezpieczny dom podczas wyjazdów wakacyjnych

Home Camera

Yi

Yi Home Camera
Yi Home Camera

Wakacje to czas podróży, spontanicznych wypadów, niezapowiedzianych wizyt. Wyjeżdżamy często, niezapowiedzianie. Podróże liczną rodziną obfitują w przygody i nieprzewidziane sytuacje, nie zawsze przyjemne. Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wakacji z gromadą małych dzieci jest sprawą priorytetową. Dlatego gdy istnieje sposób by ułatwić sobie pewne rzeczy korzystamy z nich bez skrępowania. W sukurs przychodzą nam wszelkiego rodzaju gadżety i nowinki technologiczne. Niektóre to kwestia panującej mody, dla zabawy, dla lansu, my doceniamy jednak przede wszystkim praktyczną stronę nowej zabawki. Dlatego naszym nowym nabytkiem jest produkt firmy YI z serii inteligentnego monitoringu Yi Home Camera.

Dlaczego akurat taki sprzęt, dlaczego akurat teraz?

Właściwie każdy moment byłby dobry, gdyż jest to produkt, który spełnia szeroki wachlarz funkcji, przyda się nie tylko podczas wypadów, ale także w codziennym użytkowaniu, jako zabezpieczenie mieszkania czy domu. Docenią go także osoby posiadające czworonożnych przyjaciół.

Zacznijmy jednak od początku. Yi Home Camera to produkt wysokiej jakości, posiada szerokokątny obiektyw 111°, który rejestruje obraz w jakości HD Ready 720p, ponadto posiada detektor ruchu, umożliwia dwustronną komunikację audio z dowolnego miejsca na świecie (poprzez smartfon i aplikację), dodatkowo rejestruje obraz w ciemności w podczerwieni. Jak na podstawowy produkt w ofercie producenta możliwości wykorzystania dzięki licznym funkcjom jest mnóstwo. Warto nadmienić, iż cena również jest korzystna i z pewnością nie są to wygórowane pieniądze za sprzęt tej klasy.

Dodajmy, iż kamera jest w pełni mobilna, jej wykorzystanie uzależnione jest od podłączenia do lokalnej sieci Wifi, którą znajdziemy w hotelach, apartamentach, pensjonatach, domkach letniskowych etc. Dzięki temu Home Camera może pełnić funkcję elektronicznej niani, a podgląd w dowolnym momencie mamy poprzez aplikację w telefonie. Dla nas była to jedna z najważniejszych i najbardziej przydatnych funkcji. Dzięki kompaktowym wymiarom i prostej obsłudze produkt marki Yi idealnie nadaje się do wykorzystania podczas wakacyjnych wypadów.

Funkcja domowego monitoringu

Jeśli ktoś jest zainteresowany zainstalowaniem domowego monitoringu Home Camera również przyjdzie mu z pomocą. Dzięki aplikacji w ekspresowym tempie sparujemy i podłączymy nawet kilka kamer. Poprzez aplikację w dowolnym momencie możemy podejrzeć czy nasze mieszkanie jest bezpieczne. Dodatkowo kamery obsługują slot kart pamięci, wówczas zarejestrowany obraz z monitoringu możemy obejrzeć wstecz, nie tylko w czasie rzeczywistym. A jakiekolwiek ruchy kamera oznaczy nam na osi czasu dzięki detektorowi ruchu. Ponadto poprzez aplikację w dowolnym momencie możemy zapisywać na telefon fragmenty zarejestrowanego wcześniej obrazu, bądź tego co aktualnie widzimy, obraz zrzucać zdjęcia. A wszystko także w podczerwieni!

Wreszcie jedna z funkcji, o której wspominałem na początku. Właściciele czworonogów z pewnością mają problem z pozostawianiem swoich pupili samych sobie, choćby wtedy kiedy muszą wyjść do pracy, do lekarza, wyskoczyć na zakupy. Także im może zdarzyć się utknąć w korku, bądź niezapowiedzianie wyskoczyć na kawę po pracy. Dzięki kamerze Yi mamy w każdej chwili wgląd w sytuację w naszych włościach. I choć nie zastąpi ona absolutnie konieczności powrotu do domu i opieki nad zwierzakiem, to pozwoli kontrolować sytuację i zachowanie zwierzaka. W każdej chwili możemy sprawdzić czy w domu panuje chaos czy nasz pupil smacznie śpi i odpoczywa. A gdyby coś się działo, zawsze możemy do niego przemówić dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

Yi Home Camera
Yi Home Camera

Yi Home Camera

Jak każda nowinka technologiczna Yi Home Camera wymaga pewnego obycia  i przyzwyczajenia do korzystania z funkcji jakie posiada. Każdy też powinien rozważyć w swoim zakresie czy jest to sprzęt, którego potrzebuje.  Z pewnością pomaga jednak uporządkować pewnego aspekty naszego życia, gdy jesteśmy coraz bardziej zabiegani, mobilni, a jednocześnie nadal chcemy mieć jak największą kontrolę nad naszym życiem. Produkt oferuje szeroki wachlarz możliwości i z pewnością nie jest niepraktycznym gadżetem, o którym zapomnimy po miesiącu czy dwóch. To bardzo użyteczne  i przyjazne narzędzie, które zadowoli nawet wymagających użytkowników. W naszym wypadku sprawdził się doskonale dlatego zachęcam do zapoznania się z szeroką ofertą marki Yi.

Jeśli produkt jest dla Ciebie interesujący – zapraszam na stronę dystrybutora: >>klik<<

30 thoughts to “Bezpieczny dom podczas wyjazdów wakacyjnych”

 1. Przydałby mi się taki gadżet bo zawsze się zastanawiam 20 razy czy na pewno wszystko wyłączyłam i jest ok a dzięki temu bym chociaż mogła mieć podgląd

 2. Ciekawy i bardzo pożyteczny gadżet. W sytuacji gdy nie ma kogoś dłużej w domu, osoba czuje się pewniej.

 3. Bardzo fajny i przydatny sprzęt! My mieszamy na wsi, więc nam kłopoty chyba nie grożą 🙂

 4. Myśle że człowiek od razu czuje się bezpieczniej, kiedy może sprawdzić co słychać u niego w domu. U mnie cały czas w domu jest babcia, ale dla osób które zostawiają dom samotnie myślę, że taka kamera będzie idealna

 5. My korzystamy z podobnego urządzenia od kilku lat i sprawdza się doskonale. W każdej chwili możemy podejrzeć, co się dzieje w naszym domu 🙂

 6. Takie kamery to dobry motyw, my myśleliśmy kiedyś, czy by nie zainstalować w domu babci, bo coś nam nie grało w kobiecie, która przychodziła się nią opiekować… Ale w końcu i tak sobie poradziliśmy i zmieniliśmy 🙂

  1. Tak, to bardzo zabawne gdy możemy obserwować zachowanie naszych zwierzaków podczas naszej nieobecności.

 7. Taka kamerka to niezwykle przydatny sprzęt, szczególnie kiedy zostawiamy dziecko na przykład z nianią. Zawsze mamy oko na to, co się dzieje.

 8. Super pomysł gdy chcemy wyjechać a obawiamy się pozostawić domu. Osobiście na razie nie potrzebuje kamer, także jest mi to zbędne ale pomysł dobry;)

 9. Z jednej strony fajnie bo można coś kontrolować ale z drugiej kto na wakacjach myśli o tym żeby patrzeć na to co się dzieje w domu. Jak coś się stanie to nie mamy na to wpływu bo jesteśmy daleko. A najczęściej jest tak, że prosi się kogoś żeby dopatrzył domu. Tak czy inaczej ogólnie idea jest fajna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.