Inspiracje Mikołajkowe

6. grudnia

Inspiracje Mikołajkowe

Hancia.pl

Dzień Świętego Mikołaja zbliża się wielkimi krokami. Propozycji książkowych u nas co niemiara, dlatego postanowiłam, że w tym poście pokażę Wam o czym marzą moje Trojaczki. Będzie coś dla miłośników pojazdów, świata zwierząt oraz dla małej damy.

Tomek – 5,5 roku. Absolutny fan zwierząt, map i rysowania. Popołudnia spędza na rysowaniu komiksów oraz tworzeniu nowych historii. Z bogatej oferty sklepu wybrał:

  • Puzzle Świat Zwierząt Mapa 108 elementów – puzzli z mapą świata u nas nigdy za wiele, Tomek pochłania wszystkie. Ułożone obrazki służą mu jako tło do historii jakie tworzy z pomocą swoich figurek zwierząt.
hancia.pl
Puzzle Świat Zwierząt
  • Gra Quiz Zoologiczny – 360 pytań gwarantuje ciekawą i długą rozrywkę. Lubię gry, które uczą i odpowiadają na nurtujące nas pytania.
hancia.pl
Quiz Zoologiczny
  • Ziemia i Księżyc Kidz Labs – zbudowanie własnej Ziemi i Księżyca będzie dla Tomka świetną zabawą. Do tego świecą w ciemności!
Ziemia i Księżyc Kidz Labs

Leon – 2,5 roku. Fan straży pożarnej i Psiego Patrolu. Marzy o tym by zostać strażakiem. Leo jednogłośnie wybrał:

  • Straż Pożarna – auto do sterowania. Pojazd jeździ do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo oraz obraca się o 360 stopni a dodatkową atrakcją jest funkcja zatrzymania i rozglądania w lewo i prawo.
Hancia.pl
Straż Pożarna – auto do sterowania
  • Puzzle 3 w1 Psi Patrol – trzy układanki w jednym opakowaniu – oszczędność miejsca i potrójna radość dla miłośnika puzzli.
hancia.pl
Puzzle 3w1 Psi Patrol
  • Strażak Sam Stacja Ratownicza Z Figurką – dwie figurki: Sam i Elvis, 3-piętrowy budynek z windą, lądowisko dla helikoptera i światła ostrzegawcze – wymarzona baza do wielu wspaniałych zabaw małego strażaka.

hancia.pl
Stacja Ratownicza Strażak Sam

Julianna – niespełna 2 lata. Miłośniczka pluszaków oraz gotowania w swojej własnej kuchni.

  • Chi Chi Love Paris – maskotka pieska plus „stylowa” torebka to idealny zestaw dla małej modelki, która nigdzie się nie rusza bez swojej własnej torebki.
hancia.pl
Piesek Chi Chi Love Paris
  • Zestaw do krojenia śniadanko – do kompletu warzyw, które Julcia ma już w swojej kuchni bez wahania wybieramy zestaw śniadaniowy. Chleb, bułka, jajko, papryka to idealne dodatki by urządzić pyszne śniadanko. Zabawka, która usprawnia małe rączki oraz pobudza wyobraźnię.
hancia.pl
Zestaw do krojenia – śniadanie
  • Kostki logiczne ZOO – 9 drewnianych kostek, z których dziecko może ułożyć 4 obrazki. Świetnie wpływają na koncentrację, logiczne myślenie oraz na motorykę małą.
hancia.pl
Kostki logiczne Zoo

*wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony sklepu www.hancia.pl

Na dziś to tyle naszych inspiracji prezentowych. Mam nadzieję, że wybory mojej trójki zainspirują Was do wyboru wspaniałych prezentów dla Waszych dzieci. Zapraszam do buszowania w sklepie , z pewnością znajdziecie tu wiele ciekawych pomysłów.

Kliknij: https://hancia.pl/Puzzle-c116

Jeśli szukasz wartościowych książek dla dzieci >>kliknij tutaj<<

 

24 thoughts to “Inspiracje Mikołajkowe”

  1. Jest w czym wybierać, ciekawe propozycje. Dla mnie numerem jeden są puzzle Świat zwierząt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.