Prezenty last minute Alexander

Prezenty last minute

Montino Rurki 3d

Pralka z wyrazami

Pogromcy prędkości

Dla mądrego nic trudnego

Wydawnictwo Alexander

Alexander prezenty last minute
Alexander prezenty last minute

Prezenty często sprawiają nam kłopot. Zastanawiamy się czy dany prezent sprawi dziecku przyjemność? Czy będą to dobrze wydane pieniądze? Czy zabawka będzie bezpieczna? Firma, Alexander gwarantuje jakość, radość dziecka oraz nie rujnuje portfela rodziców.  Zobaczcie jakie perełki możecie kupić dla dzieciaków pod choinkę!

Montino Rurki 3d

Montino rurki 3d Alexander
Montino rurki 3d Alexander

Montino Rurki 3d to hit odkąd u nas zawitało. Pudło pełne patyczków wyglądających jak słomki z łącznikami w kształcie gwiazdki, dzięki czemu można przypinać słomki w każdym dowolnym kierunku. Wygląda niepozornie? Owszem, powiesz: phi..co to za prezent, kolorowy plastik! Ale, ale! Uwaga! Z tych słomek można wybudować monstrualne konstrukcje, które są lekkie, wytrzymałe i można je przenosić jedną ręką.

Montino rurki 3d Alexander
Montino rurki 3d Alexander

Jest to zabawka konstrukcyjna. Daje masę możliwości i jest bardzo przystępna pod względem ceny. Najmniejsze pudełka można kupić już za ok 30 zł, natomiast największe pudło, w którym mieści się 470 elementów znajdziecie już za ok 90 zł.

Do pudełka dołączona jest książeczka z inspiracjami budowlanymi. W pierwszym kontakcie z zabawką jest to bardzo dobrym rozwiązaniem. Dziecko może odwzorowywać konstrukcje, przeliczać potrzebne elementy, porównywać kolory, wyszukiwać i inspirować się. Jak widzisz na zdjęciach budowle powstają spore, a nawet można z nich wybudować domek dla dzieciaków.

Montino rurki 3d Alexander
Montino rurki 3d Alexander

Słomki będą bardzo przydatne do wyjaśniania zawiłości związanych z matematyką. Figury i bryły geometryczne? liczmany? Z Montino nic łatwiejszego. Gdy dziecko zbuduje sobie odpowiednią bryłę od razu lepiej zapamięta i zrozumie zadanie.

Pralka z wyrazami

To gra, jakiej jeszcze nie mieliśmy i nie widzieliśmy. Zdecydowanie każdy kto prowadzi terapię z dzieckiem będzie zainteresowany, bo niesie ze sobą ogromną wartość.

Pralka Alexander
Pralka Alexander

Zestaw zawiera:

 • pralkę;
 • ubranka;
 • sznurówki;
 • kapsułki;
 • karty kodów;
 • klepsydrę;
 • instrukcję.
 1. Pomysł – składamy pralkę –  piękna, wyglądająca jak prawdziwa. Wykonana jest solidnie. Gdy już ją złożymy nie rozpada się i zdecydowanie posłuży na długo. Do wykorzystania również w zabawach narracyjnych.
 2. Wartości terapeutyczne – ilość tematów, które możemy przerobić za pomocą tego zestawu jest zadziwiająca. Ilość wariantów w instrukcji jest wystarczająca by ćwiczyć z dzieckiem samodzielnie w domu. Jednak gdy zaczniemy się bawić sami na bieżąco będziemy mogli zacząć wymyślać kolejne.
 3. Co zyskujemy bawiąc się pralką? Usprawniamy manipulację, rozumienie mowy, pamięć słuchową, percepcję wzrokową, umiejętność przeliczania, tworzenie zbiorów. Dziecko utrwala znajomość kolorów oraz dobieranie ubrań do pory roku. Ćwiczymy dzielenie wyrazów na sylaby i wyróżnianie głosek w nagłosie i wygłosie.
 4. Może służyć do „zwykłej” zabawy: dziecko robi pranie, nawleka ubranka na sznurek, pierze ubranka lalek, a  przy okazji ćwiczy małą motorykę, która (pamiętajcie!) ma ogromny wpływ na rozwój mowy.
Pralka Alexander
Pralka Alexander

Pogromcy prędkości – wyścig wraków

Gra planszowa dla każdego wielbiciela wyścigów. O zwycięstwo rywalizują samochody, które uciekły ze złomowiska. Leo od razu nazwał tor gry imieniem Panny Felgi z popularnej bajki uwielbianej przez chłopców. Gracze muszą pokonywać przeszkody na torze jazdy i trudności, które czają się na polach oznaczonych hasłem „los”.

Pogromcy prędkości Alexander
Pogromcy prędkości Alexander

Grę wygrywa ten wrak, który dwukrotnie pokona tor i dojedzie do mety.

W skład gry wchodzi:

 • plansza;
 • pionki;
 • karty „los”;
 • żetony;
 • kostka do gry;
 • instrukcja.

Pogromcy prędkości będą świetną rozrywką dla każdego chłopca, który kocha samochody!

Dla mądrego nic trudnego. Kalejdoskop gier i zabaw

Jest to zestaw z serii Uniwersytet mądrej zabawy. Przewidziany dla dzieci w wieku od 5 lat. Są to zadania i zabawy do rozwiązywania na tablicach suchościeralnych. Zadania są zróżnicowane pod względem stopnia trudności.

Dla mądrego nic trudnego Alexander
Dla mądrego nic trudnego Alexander

W pudełku znajdziemy:

 • 6 dwustronnych plansz;
 • 2 pisaki;
 • kostka do gry;
 • klepsydra;
 • filcowy czyścik;
 • instrukcja.
Dla mądrego nic trudnego Alexander
Dla mądrego nic trudnego Alexander

Zadania motywują do wysiłku umysłowego, uważnej obserwacji  i myślenia analitycznego. Dziecko ćwiczy spostrzegawczość i rozwija wyobraźnię. Kalejdoskop Gier i Zabaw wspomaga dziecko w nauce pisania liter oraz cyfr. Dodatkowym atutem jest możliwość grania równocześnie przez dwóch graczy. Ten zestaw idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów i uprzyjemni dzieciom czas.

14 thoughts to “Prezenty last minute Alexander”

 1. świetne propozycje- mamy kilka gier tej firmy i bardzo fajne.Te zapowiadaja sie świentie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.