Kraina Lodu Kolekcja Marzeń Edipresse

Kolekcja Marzeń

Kraina Lodu

Wydawnictwo Edipresse

Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu
Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu

Szaleństwo Krainy Lodu zapanowało i u nas szczerze mnie zaskakując. Nie spodziewałam się, że moja mała dziewczynka tak pokocha Krainę Lodu i stanie się fanką Elsy oraz Anny. Odkąd trafił do nas pierwszy numer prenumeraty związanej z tą bajką nie ma dnia bez zabawy w Elsę…

Wydawnictwo Edipresse stworzyło bardzo ciekawą propozycję dla dziewczynek. Jest to kolekcja, która będzie liczyła 20 numerów. Każdy kolejny numer będzie ukazywał się w kioskach w czwartki co dwa tygodnie. Opcją wygodniejszą może okazać się zamówienie prenumeraty i wtedy będziecie mieć pewność, że żaden numer Wam nie umknie. Co więcej zamawiając prenumeratę dziecko dostanie dodatkowe prezenty, my będziemy mieć gwarancję niższej ceny oraz darmową przesyłkę.

Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu
Kolekcja Marzeń. Zamek Arendelle

Dlaczego Kolekcja Marzeń zachwyca?

Kolekcja Marzeń zachwyca dołączonymi figurkami. Są zadziwiającą solidnie wykonane, bardzo dokładnie pomalowane, są stabilne oraz można zebrać pokaźną ilość postaci z ulubionej bajki. W dwóch pierwszych numerach są to Elsa w pięknej zimowej sukni oraz Anna w skromniejszej, ale również uroczej sukni. Dodatkową gratką dla wielbicielek Krainy Lodu był olbrzymi plakat z planem Zamku oraz grą planszową na odwrocie. Dla Julianny jest to miejsce zabawy figurkami.

Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu
Kolekcja Marzeń. Elsa

W gazetce odnajdziemy historyjki, wyklejanki, zagadki, teatrzyk do wycięcia. Każdy z numerów odkrywa przed nami kolejne tajemnice Zamku Arendelle oraz poszczególnych bohaterów. Kolekcja będzie zawierała wiadomości z I i z II części Krainy Lodu, więc zapowiada się to na prawdziwą gratkę dla każdego wielbiciela tej historii.

Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu
Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu

Prenumeratę Kolekcji Marzeń możesz zamówić >>tutaj<<

Chciałabyś zajrzeć do gazetki? Kliknij >>tutaj<< i przejdź do zapisanych relacji „Kraina Lodu”

Kolekcja Marzeń. Kraina Lodu
Kolekcja Marzeń. Anna

 

 

9 thoughts to “Kraina Lodu Kolekcja Marzeń Edipresse”

  1. Jak byłam małą dziewczynką to uwielbiałam tego typu kolekcje 🙂 Czasem nawet żałuję, że nie mam córki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.