Urocza dla Ciebie Dreams

Becky Wade

Urocza dla Ciebie

t. III Przypadki sióstr Bradford

Wydawnictwo Dreams

Urocza dla Ciebie Dreams
Urocza dla Ciebie Dreams

Urocza dla Ciebie to 3 tom serii Przypadki sióstr Bradford. W tej powieści na pierwszy plan wysunięta jest wieloletnia przyjaźń pomiędzy Britt i Zanderem, którzy znają się od 13 lat. Zaletą tej serii jest to, że każdą z części można czytać niezależnie, bez konieczności poznawania poprzednich.

Urocza dla Ciebie

Jest to zdecydowanie opowieść dla miłośników subtelnych romansów, bez epatowania namiętnością i scenami ociekającymi seksem. Miłość pomiędzy bohaterami rozkwita bardzo wolno. Zander jako mężczyzna jest opiekuńczy, czuły i zawsze gotowy by pomóc swojej ukochanej przyjaciółce. Natomiast Britt to szalona dziewczyna kochająca czekoladę, umawiająca się z wieloma chłopakami , darząca Zandera szczerą przyjaźnią.

Jednak nie jest to tylko historia miłosna. Głównym trzonem jest wątek „detektywistyczny”. Zander jako młody pisarz poszukujący natchnienia w dalekich krajach zmuszony jest wrócić do swojego miasteczka z powodu śmierci wuja, opiekuna z lat nastoletnich. Jego tajemnicza śmierć okazuje się przepustką do odkrycia tajemnic, które towarzyszyły im przez całe życie, a z których nikt oprócz wuja nie zdawał sobie sprawy. Odkrycie nowej tożsamości, rozwiązanie spraw kryminalnych z przed lat i tajemnicze postacie, które nagle pojawiły się w ich życiu spowodowały, że bohaterowie krok po kroku zbliżali się do siebie jeszcze bardziej. Czy jednak strach Britt przed porzuceniem swojej niezależności nie zniszczy uczucia, które rodzi się w niej do Zandera?

„Zander wziął do ręki klucze. Nic w tym zwykłym pęku nie mogło wzbudzać zainteresowania. Założyłby się jednak, że zawierał klucz do mieszkania w Rezydencji. (…) W tym momencie nie chciał, aby którakolwiek z nich wiedziała o Rezydencjach. Spotkanie z Emerson potwierdziło, że istnieli ludzie  – być może niebezpieczni – którzy wiedzieli, że Frank posiadał skradzione dzieło sztuki.”

Britt jest uosobieniem współczesnej dziewczyny, która pragnie miłości i pełnej akceptacji, a jednocześnie bardzo boi się utraty niezależności i pokazania komuś swojej słabości. Jest to kobieta, która z pasją realizuje swój czekoladowy biznes, o którym gdy czytamy ślinka cieknie natychmiast. Powieść subtelna, delikatna z lekkim smaczkiem gangsterskim. Dla mnie bomba!

 

12 thoughts to “Urocza dla Ciebie Dreams”

  1. Odpowiada mi charakter tej książki. Nie lubię przesiąkniętych erotyka książek, są dla mnie mocno przerysowane. Kolejny plus, że nie trzeba czytać pierwszej części, żeby wiedzieć, o czym przeczytało się w kolejnym tomie. Zapisuję na listę. Mam nadzieję, że uda mi się zapoznać z książką.

    1. Bardzo polecam, ja lubię książki z tego wydawnictwo właśnie z tego powodu. Subtelne, romantyczne, bez epatowania „dzikim” seksem na każdym zakręcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.