Zły czas Editiored

K. N. Haner

Zły czas

seria Niebezpieczni mężczyźni

Wydawnictwo Editiored

Zły czas Editiored
Zły czas Editiored

Zły czas to kolejna książka, która wciąga od pierwszej strony a od nadmiaru emocji powoduje dreszcze. Jest to kontynuacja serii Niebezpieczni Mężczyźni K. N.Haner. Jeśli lubisz historie osadzone w świecie mafii, przestępstw i bezwzględnych decyzji to zdecydowanie będzie to dla Ciebie gratka. Wrażliwcom nie polecam…poleje się krew.

Zły czas

Blaire to młoda kobieta, która żyje w bardzo bogatej rodzinie utrzymującej się z handlu narkotykami. Niestety jej ojciec, szef wszystkich szefów bez skrupułów wykorzystuje piękną córkę do „urabiania” klientów i dobijania lepszych interesów. Dziewczyna zostaje porwana i więziona przez człowieka w masce.

„Boże, uświadomiłam sobie, że w jakiś dziwny sposób brakuje mi ojca. (…) Latami mnie krzywdził, ale był. Był katem, ale z drugiej strony  zapewniał mi dostatnie życie i w sumie trzymał mnie od tego bagna z daleka.(…)”

Drugi tom rozpoczyna się w momencie gdy Blaire naga i pod wpływem środków odurzających zostaje podrzucona pod śmietnikiem. Jest to ta chwila gdy jej życie zmienia się o 180 stopni. Po wyjściu ze szpitala dowiaduje się, że jej Ojciec został zastrzelony pod prysznicem, a ona odziedziczyła imperium narkotykowe. Uważała, że jest nikim, a nagle została Królową Koki. Dziewczyna musi zaufać doradcom, przejąć sprawy, które trwały w zawieszeniu od zabójstwa ojca oraz pozyskiwać nowych klientów. Interes musi się kręcić. Zobowiązania muszą być realizowane na bieżąco. Tylko jak wśród ludzi „z przeszłością” rozpoznać tych, którzy nie stanowią dla niej zagrożenia?

„Musiałam być sprytna, cwana i wyrachowana. W końcu byłam Królową Koki, choć nikt nie wiedział, że ja wiem. To mogło być moją kartą przetargową, ale asa z rękawa wyciąga się w najtrudniejszym momencie rozgrywki.”

Zły czas to opowieść bardzo dynamiczna. Jest to 240 stron akcji, która się nie nudzi, a trzyma cały czas w odpowiednim napięciu. Blaire jest piękną, młodą i wbrew pozorom bardzo odważną kobietą, która wśród mafiosów musi zbudować swoją pozycję. Musi zapracować na swoje stanowisko i nie dać się zwieść ludziom, którzy na nią polują. Opisy są mięsiste, krwiste i dosadne. Cała książka jest skondensowana i dzięki temu czytamy ją podczas jednego posiedzenia. Nie ma tutaj przerw na puste opisy „przyrody”. Tutaj dzieje się akcja. Jest miłość, seks, namiętność, strach i brutalność.

Dla mnie była to świetna lektura, którą polecam każdemu spragnionemu wrażeń czytelnikowi. Dzięki temu, że akcja dzieje się szybko wskoczymy w ten szalony świat mafiosów, poczujemy te emocje, a po skończonej lekturze będziemy mogli znowu wrócić do naszego bezpiecznego domowego zacisza. Aż do momentu gdy chwycimy do rąk 3 tom…

 

10 thoughts to “Zły czas Editiored”

  1. Ciekawie napisana recenzja. Ja mam na półce kilka dobrych książek, np. Izy Janiszewskiej i czekam na jesienne wieczory z nadzieją, że dzieci szybciej pójdą spać.

  2. Pierwsza część już czeka na mnie na półce i naprawdę nie wiem czemu jeszcze się za nią nie zabrałam. Chyba muszę w końcu zrobić sobie weekend z książką z Editio Red!

  3. Sama nie wiem czy książka będzie dla mnie idealna. Hmm może spróbuje ja przeczytać. Lubię próbować czytać ksiazki takie jak ta.

  4. Bardzo lubię książki tej autorki, chętnie zawsze po nie sięgam. Tę już mam za sobą i była to super lektura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.