Świnka Peppa i Psi Patrol ulubieńcy przedszkolaków

Trojaczki czytają

Czym zająć maluchy gdy starszaki się uczą?

Świnka Peppa i przyjaciele

Media Service Zawada

Świnka Peppa i Psi Patrol wkraczają do akcji…Wielkimi krokami nadchodzą znowu czasy trudniejsze dla nas rodziców, ale i dla naszych dzieci. Od poniedziałku nawet najmłodsze klasy przechodzą na naukę zdalną i w naszym domu będzie to zupełnie nowe doświadczenie. U nas od zawsze najlepszym umilaczem czasu są książki, dlatego też paczka z nowościami od Media Service Zawada wywołała tyle radości. Media Service Zawada to wydawnictwo, które wydaje książeczki aktywizujące, bajeczki i filmy dvd  z ulubionymi bohaterami bajek dla dzieci. Tym razem paczka była pełna pyszności z główną bohaterką Świnką Peppą oraz Psim Patrolem.

Świnka Peppa i Psi Patrol najlepsi przyjaciele każdego przedszkolaka

  • Dla fanów rodzinki różowych świnek bardzo ciekawym pomysłem jest pudełko, którym znajdziemy 4 figurki oraz mini kartonówkę z bajką Gra na deszczowy dzień. Nie dość, że to bardzo wdzięczna historyjka to dodatkowo jest to dobry pomysł (i łatwy) do zorganizowania w domu. W końcu kto nie chciałby się pobawić w zabawę, w którą bawiła się Peppa? Figurki są solidnie wykonane, nie są za duże, ani za małe. Idealnie sprawdzą się w zabawach narracyjnych i do odtwarzania ról.

  • Książeczka świecąca w ciemności? To jest hit! Idealnie sprawdzą się do czytania przed snem zwłaszcza, że pieski właśnie udają się na wieczorny spoczynek po dniu pełnym przygód, a Peppa rozmawia z rodzicami o tym, co dzieje się na świecie gdy zapada ciemność, a dzieci śpią. Elementy fluorescencyjne zachwycają dzieciaki tylko pamiętajcie o wcześniejszym naświetleniu! 🙂

  • Wyprawy Pełne Przygód to seria, w której dzieci wyruszają w podróż. Jest to średniej wielkości kartonówka z zaokrąglonymi brzegami. W serii znajdziemy przygody Świnki Peppy oraz Psiego Patrolu. Rodzina Świnki wyrusza w podróż po świecie. Organizują piknik na łódce, odwiedzają gorącą Australię, wielką rafę koralową, poznają włoskie smaki  a także wyruszają nad morze z dziadkami. Każda rozkładówka to jedno miejsce, krótka historia obrazkowa oraz zadania dla najmłodszych. Książka świetnie sprawdzi się jako wyszukiwanka. Idealna do ćwiczeń koncentracji.

  • Hau, Hau! Pieski w akcji to duża kartonówka z zabawami dźwiękowymi. Każde dziecko kocha książeczki interaktywne. Kto nie lubi mieć mocy sprawczej i sprawić by książka przemówiła? Psi Patrol jak zwykle ma pełne ręce roboty. Pan Porter złapał gumę, Jake potknął się o kamień przysypany śniegiem, a Carlos wzywa pomocy, bo małpce wielki pień drzewa przytrzasnął ogon i to dopiero początek ich przygód. Jest to książka, którą czytamy wraz z dzieckiem. Dziecko naciska odpowiednie guziki by usłyszeć dźwięki rodem z bajki. Dodatkowo książka zawiera 20wyrażeń dźwiękonaśladowczych.

  • Superpieski w akcji  to 4 układanki i szlaban do odrysowywania kształtów. Jest to hit, ponieważ zebrane są tutaj wszystkie wersje psich bohaterów. Kompendium wiedzy o Psim Patrolu – to tak w skrócie. Każda rozkładówka to jedna wersja piesków z opisem ich supermocy plus puzzle. W końcu każdy ma szansę znać wszystkie nazwy piesków z serii Kosmopiesków, piesków z dżungli, powietrznego patrolu i wodnego patrolu.  Dla fanów must have!

  • Książeczki z naklejkami i zadaniami są chyba wszystkim znane i nie trzeba ich specjalnie przedstawiać. Jest to kilka stron z ulubionymi bohaterami pełnymi zadań, ciekawostek, malowania i naklejania. Już od 3 roku życia dziecko chętnie się zabawi. Nie dość, że miło spędzi czas to jeszcze poćwiczy motorykę małą, sprawność rączek i paluszków oraz nabędzie nowych umiejętności.

  • Kto zna bajkę 44 koty? My nie znaliśmy…ale z przyjemnością poznaliśmy. Jest to książeczka z 5 planszami puzzli. Pod każdą układanką jest rysunek, który w razie potrzeby podpowie jak ułożyć obrazek. Można układać w ramce, można układać obok – każda kombinacja dozwolona, po ułożeniu obrazków czytamy historyjki z bajki.

Zaopatrzenie się w takie książeczki są świetnym rozwiązaniem gdy starsze rodzeństwo potrzebuje spokoju podczas nauki. Maluchy spokojnie mogą usiąść poczytać, pooglądać i porozwiązywać zagadki. Dodatkowo są świetnie wydane. Pełne kolorów i ulubionych bohaterów zajmą Maluchy na dłużej.

Polecamy!

 

 

2 thoughts to “Świnka Peppa i Psi Patrol ulubieńcy przedszkolaków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.