Świąteczny nieznajomy Znak Literanova

Richard Paul Evans

Świąteczny nieznajomy

Wydawnictwo Znak Literanova

Świąteczny nieznajomy Znak
Świąteczny nieznajomy Znak

Świąteczny nieznajomy to kontynuacja Serii z Noel mistrza świątecznych opowieści. Richard Paul Evans napisał kolejną powieść przepełnioną emocjami i zaskakującymi zwrotami akcji, które przyprawią czytelników o szybsze bicie serca.

Czy w każdym życiu mogą narodzić się miłość i dobro? Seria Noel stara się udowodnić, że wszystko jest możliwe, należy w to tylko uwierzyć. Takie powieści mają na celu przywrócić ludziom wiarę w innych, odzyskać nadzieje na lepsze jutro i podnieść na duchu w gorszych momentach.

Maggie Walther to kobieta sukcesu. Ciężką pracą i zaangażowaniem odniosła sukces zawodowy. Z pracownika stała się właścicielką firmy, w którą inwestowała swój czas i zostało to nagrodzone. Jednak jej  ułożone i na pozór szczęśliwe życie w jednym momencie z hukiem rozbiło się o podłogę. Kłamstwo męża, potężne oszustwo, które zadziwiająco dobrze ukrywał wyszło na jaw. Ta sytuacja zabiła w nie j wiarę w ludzi i w szczere uczucia. Po bardzo nieprzyjemnym i medialnym rozwodzie zaszyła się w domu i straciła chęć do kontaktów z innymi.

„Dlaczego nadal za nim tęsknie?

A może tęsknię za swoim wyobrażeniem o nim?

Na ile związki oparte są na rzeczywistości, a na ile na naszej

wierze w to, jaki jest ten drugi człowiek?”

Jedyną osobą, z którą kobieta utrzymywała kontakt była jej przyjaciółka, która za wszelką cenę próbowała namówić ją by mimo przeciwności losu rozpoczęła przygotowania do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wyprawa po choinkę zapoczątkowała niespodziewaną znajomość, która znacząco namieszała w jej życiu…

Andrew okazał się mężczyzną, który pomógł Maggie znowu poczuć się lepiej we własnej skórze i zacząć czerpać przyjemność z życia. Był aniołem, który podał jej pomocną dłoń gdy tego najbardziej potrzebowała. Niestety żadna bajka nie trwa wiecznie. Okazało się, że ten idealny mężczyzna również skrywa pewne tajemnice…

Świąteczny nieznajomy

To książka, która porywa do świata targanymi emocjami. Trudne doświadczenia Maggie z dzieciństwa oraz z dorosłości nakładają się na siebie tworząc ciężki bagaż na barkach kobiety. Jej miłość i oddanie mężowi zostaje sponiewierane, zaufanie, którym go darzyła podeptane i wyrzucone do kosza. Ponowne obdarzenie kogoś uczuciem nie jest łatwym zadaniem zwłaszcza jeśli nie wszystko zostaje powiedziane. Książka pokazuje, że niechciane tajemnice szybko wychodzą na jaw. Czy kobieta i mężczyzna będą mieli wystarczająco siły i szczęścia by mieć szansę na nowe, wspólne życie? Czy miłość zwycięży wszystko? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie to polecam poświęcić czas na poznanie Świątecznego nieznajomego. Gwarantuję, że będzie to czas przyjemnie spędzony.

„Zbyt długo widziałam tylko noc, zapominając,

że słońce musi zajść, aby znowu wzejść.”

 

21 thoughts to “Świąteczny nieznajomy Znak Literanova”

  1. Od dawna czaje się na tego autora. Muszę w końcu sięgnąć. Mamy kilka jego pozycji w bibliotece.

      1. Tej akurat powieści nie znam, natomiast czytałam dwie inne świąteczne książki autora. Ostatnio był to „Hotel pod jemiołą”. Powieść świetnie się czytało. Uwielbiam takie klimaty. Tę również muszę przeczytać.

  2. Książka zdecydowanie w moim klimacie. Chętnie po nią sięgnę a może nawet zamówię na szybko od Mikołaja. Sama nam nie łatwą przeszłość i wiem jak trudno było mi zaufać 2 partnerowi.

  3. Nie spotkałam się jeszcze z książkami tego autora. Sama jednak chętnie bym ją przeczytała.

  4. Nie wiedziałam że jest tak dużo ciekawych świątecznych książkę. Myślę że ja kupię i przeczytam

  5. Uwielbiam takie książki zwłaszcza w okresie długich wieczorów.koniecznie musze ja sobie sprawić

  6. Kolejna książka świąteczna, którą z chęcią kupię komuś pod choinkę, ale już dla mnie nie byłby to udany prezent. Zwyczajnie gustuję w innej tematyce, ale te różnice sa piękne, bo można wymieniać się doświadczeniami czytelniczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.