Zagrywka Między Słowami

Katarzyna Nowakowska

Zagrywka t. 1

Wydawnictwo Między Słowami

Zagrywka Między słowami
Zagrywka Między słowami

Zagrywka to pierwszy tom nowej serii królowej romansów K. N. Haner. Jeśli szukasz książki, która zapewni Ci emocjonalny rollercoaster to zdecydowanie Twój wybór powinien paść na Zagrywkę. Autorka nie miała litości, ani dla bohaterów, ani dla czytelnika. Polecam!

Zagrywka – lektura z pieprzykiem

Abigail jest młodą kobietą sukcesu. Zgrabna figura, zadbane ciało, eleganckie ubrania i sporo pieniędzy na koncie, a do tego głowa na karku do negocjowania milionowych transferów zawodników NBA – czy tak brzmi szczęście? Na pierwszy rzut oka na pewno!

Dziewczyna ma bardzo twarde zasady: nie sypia z zawodnikami, dzięki tupetowi jest w stanie załatwić wszystko i zna swoją wartość. Pani prezes nie daje sobie w kasze dmuchać i wie jak drużynę zmotywować do osiągania sukcesów. Niestety w najmniej oczekiwanym momencie przeszłość daje o sobie znać. Nagle na jej drodze pojawia się człowiek, którego kiedyś darzyła ogromnym uczuciem.

„On naprawdę mnie nie kojarzył i zapewne nic nie pamiętał. No bo kim ja dla niego byłam? Zwykłą wakacyjną przygodą. Głupią, zakochaną nastolatką, to wszystko.”

Abi nie może nic zrobić. Musi zaakceptować pierwszoligowego zawodnika, który nawet jej nie poznał i nie zdaje sobie sprawy, że stojąca przed nim pani prezes to TA Abi z dawnych lat. Dziewczyna choć ze wszystkich sił stara się zachować zimną krew w pobliży Jacoba to ciało i głowa nie dają się oszukać. Przelewa się przez nią cała masa skrajnych emocji od nienawiści do pożądania i miłości.

Dodatkowym utrudnieniem jest wyjazd całej drużyny na urlop, który sama zorganizowała. Czy uda się jej zachować dystans i nie ulec przystojniakowi? Niestety wakacje zaskakują ją też nieprzyjemnie. Okazuje się, że nie wszyscy mają wobec niej uczciwe zamiary. Machina się rozkręca. Krok po kroku odkrywamy kolejne tajemnice z przeszłości.

„Wbiłam w niego wściekłe spojrzenie. Tak bardzo go w tym momencie nienawidziłam, a jednocześnie uświadomiłam sobie, jak bardzo nadal go kocham.”

Zagrywka to idealna książka na relaksujący wieczór. Gwarantuje dobrą zabawę od pierwszych stron. Przeszłość przeplata się z teraźniejszością. Strona po stronie poznajemy trudną przeszłość bohaterki, co tłumaczy nam jej niektóre decyzje. Jeśli lubisz strony ociekające namiętnością to będzie to idealna lektura dla Ciebie. Nie zawsze mogłam bezkrytycznie podejść do wyborów Abigail, jednak nie mi to oceniać. Pamiętajmy, że to wyobraźnia autorki stworzyła tą historię.

Książka kończy się w takim momencie, że od razu chcemy poznać dalsze losy bohaterów. Niestety na to przyjdzie nam poczekać. Katarzyna Nowakowska potrafi budować napięcie i skłaniać czytelnika do szybszego bicia serca.

21 thoughts to “Zagrywka Między Słowami”

  1. Właśnie czytam tę książkę i jak zwykle bardzo mi się podoba. Jestem jak zwykle na tak! 🙂

  2. Czytałam jedną książkę autorki i jej styl nie przypadł mi do gustu. Czy sięgnę po tą? Jeszcze nie wiem. Na razie nie mam jej w planach

  3. Brzmi zachęcająco, choc tak do końca nie jestem jakoś przekonana. Chyba odpuszczę tym razem

  4. Sportu w takiej odsłonie jeszcze nie znam, więc kto wie – może się skuszę. Choć nie powiem, że nie do końca lubię taki gatunek w literaturze, wolę jakieś mocniejsze lektury.

  5. Też lubię czytać takie książki. Szkoda że będziemy musieli poczekać. Ehh. Mam nadzieję że nie długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.