Muminki Podano do stołu Harperkids

Muminki

Podano do stołu

Wydawnictwo Harperkids

Podano do stołu Muminki to zestaw podkładek pod talerz, które mają za zadanie uprzyjemnić dzieciom oczekiwanie na posiłek. Zapewne wiele razy zdarzyło się, że dziec iaki już siedziały przy stole i czekały na posiłek znudzone. Wydawnictwo Harperkids przyszło z pomocą rodzicom i przygotowało zagadki, które mogą uzupełniać przy stole.

Wydawnictwo Harperkids przygotowało 5 zestawów podkładek tematycznych. Każda z nich to jedna z bajek, które dzieci znają i kochają. Mamy do wyboru podkładki z Muminkami, z Bingiem, z Maszą i Niedźwiedziem, z Kot-o-ciakami i z kucykami Pony. Jest to duży format w miękkiej oprawie. To 48 kolorowych stron zadań i łamigłówek.

Zadania są bardzo zróżnicowane pod względem trudności. Znajdziemy tutaj kolorowanki i wyszukiwanki. Dzieciaki muszą łączyć w pary takie same obrazki czy wyszukiwać, który element nie pasuje.

Autorka nie zapomniała o labiryntach i zagadkach. Każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie. Rozwiązywanie łamigłówek z ulubionymi bohaterami z bajki Muminki są nie lada frajdą dla dzieciaków. Zaletą tych kart jest również fakt, że nawet jeśli przy stole siedzi kilkoro dzieci w łatwy sposób można rozdzielić każdą podkładkę osobno i bez problemu każdy może rozwiązywać swoje zadania.

 

 

 

 

19 thoughts to “Muminki Podano do stołu Harperkids”

  1. Jestem zachwycona, przyjemne z pożytecznym. Można miło spędzić czas z ulubionymi bohaterami i dodatkowo się czegoś nauczyć.

  2. Super są te podkładki, idealne dla małego niecierpliwego człowieka, fajnie, że można je ze sobą zabrać wszędzie

    1. Muminki to jedna z moich dziecięcych miłości 🙂

      Świetne są te podkładki, wiele w nich zabaw dla dziecka podczas spożywania posiłków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.