Spirit Harperkids

Trojaczki czytają

Nowa Kolekcja Bajek

Spirit

Wydawnictwo Harperkids

Nowa Kolekcja Bajek powiększyła się o kolejne historie. Tym razem Wydawnictwo Harperkids zabiera dzieciaki w podróż na dziki Zachód! Kto nie marzył w dzieciństwie lub nadal nie marzy o wspaniałych dzikich stepach? O jeździe konnej, o biwakach i poznawaniu surowej przyrody? Przeżyjmy to razem!

Nowa kolekcja bajek

Spirit Mustang  Duch Wolności to świetna bajka, która opowiada o przygodach 3 dziewczynek, które są bohaterkami serialu dla dzieci. Lucky, Pru i Abigail to przyjaciółki, które bez strachu poznają świat i przeżywają przygody. Jest to wydanie, w którym możemy poznać 4 niepublikowane wcześniej historie napisane na podstawie odcinków serialu. Gratką dla fanów bajki jest to, że książka jest zilustrowana oryginalnymi klatkami z animacji.

Dzieciaki uwielbiają przygody dziewczynek i ich koni. Rozwiązują zagadki, bawią się w detektywów, organizują przyjęcia. Jest to kwintesencja szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Opowiadania przekazują pozytywne treści. Nie znajdziemy tutaj scen drastycznych czy przemocy. Opowiadania mają dobry przekaz, pełen szacunku do innych ludzi, ale też do zwierząt i przyrody.

Spirit dzieci mogą oglądać również na portalu Netflix, gdzie znajdą nie tylko kilka sezonów bajki, ale też np. wersje świąteczną. Prawdziwym hitem jest bajka interaktywna, gdzie widz decyduje jak potoczą się przygody dziewczynek.  Jeśli macie  w domu małych fanów koniecznie to sprawdźcie!

3 thoughts to “Spirit Harperkids”

  1. Bardzo sympatyczna książka. Cała seria jest świetna, więc myślę, że znajdzie spore grono czytelników:) My na razie mamy jedną część i jesteśmy otwarci na kolejne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.