Zła chwila Editiored

K.N.Haner

Zła chwila

z serii: Niebezpieczni mężczyźni

Wydawnictwo Editiored

Zła chwila to 3 tom historii Blair i jej narkotykowego imperium. Królowa może być tylko jedna, ale o wysoką pozycje trzeba nieustannie walczyć. Katarzyna Haner po raz kolejny zabiera nas w świat emocji, przemocy i brutalności pomieszanej z namiętnością i szaloną miłością. Czy interesy i uczucia mogą iść w parze? Czy można żyć w świecie pozbawionym sentymentu równocześnie kochając i być kochanym?

Potęga Blair rośnie. Kobieta każdego dnia uczy się „biznesu”, podejmuje trudne decyzje i próbuje odzyskać względne poczucie bezpieczeństwa. Jednak czy w tym świecie pozbawionym sentymentów można bezgranicznie komuś zaufać? Czy każdy ma czyste intencje?

Blair nadal jest żoną Phixa. Mimo szantażu i zdrady żyje choć cały czas ma świadomość, że dopuściła się obu rzeczy, których człowiek w masce nie toleruje. Jednak czy honorowe zasady naprawdę w tym świecie stoją na pierwszym miejscu?

„(…) Głos mu się zmienił. Wyraz twarzy również. Mogłam zareagować na dwa sposoby. Wkurwić się i okazać swoje niezadowolenie albo pokazać, że ma do kogo wrócić. I wybrałam tę drugą opcję.”

Miłość i namiętność nie idą w parze z interesami. Czy człowiek, którym rządzi chęć bliskości z ukochaną osobą może trzeźwo myśleć i podejmować słuszne decyzje? Pxix i Blair znowu się spotykają i ich uczucie eksploduje. Targani emocjami zaczynają dostrzegać w sobie „zwykłych” ludzi, którzy mogą cieszyć się sobą. Niestety atmosfera pomiędzy kochankami robi się coraz gorętsza i to nie z powodu ich wielkiej miłości. Świat, w którym żyją rządzi się własnymi prawami, a tutaj nie ma sentymentów. Jeśli nie możesz dostać tego na czym Ci zależy to zawsze możesz to zdobyć, nawet poświęcając dobro i spokój najbliższych.

„-Nie, ale skoro już pytasz, to odpowiem. Jeśli ktoś znowu zapłaci mi odpowiednio dużo i zleci zlikwidowanie Ciebie, to się nie zawaham. I to nie jest groźba, Blaire. Po prostu miej tego świadomość.”

Żyjąc w przestępczym świecie nie można okazywać słabości, a już wszyscy wiedzą, że największą słabością człowieka w masce, człowieka bez skrupułów, który wykonuje wszystkie zlecenia bez mrugnięcia okiem stała się Blair. Co z tego wyniknie?

„Ale między tymi uczuciami jest tak cienka granica, że wystarczy jedna zła chwila, by przejść na tę drugą stronę, skąd nie ma już powrotu.(…)”

Katarzyna Haner napisała kolejną powieść, którą czyta się jednym tchem. W moim odczuciu nie jest to tak mocna książka pod względem mafijnych porachunków jak poprzednia część, ale czyta się ją jednakowo dobrze. W Złej chwili głównym motywem jest relacja pomiędzy Phixem a Blair, ich rozwijające się uczucie i walka o dominację w związku oraz poza nim. Jedna zła chwila może spowodować prawdziwą wojnę…

 

9 thoughts to “Zła chwila Editiored”

  1. Niestety, nie są to moje klimaty. Nie lubię takich historii. Ale wiem dobrze, że grono ich fanów jest ogromne.

  2. Lubię czytać ksiązki tej autorki. Dwie poprzednie części tej serii czytałam dlatego i tą mam w planach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.