Czas wyborów Dragon

Aleksandra Rak

Czas wyborów

seria: Pensjonat na wzgórzu

Wydawnictwo Dragon

Czas wyborów to kontynuacja serii opowiadającej o pełnych emocji siostrzanych relacjach i trudnych życiowych wyborach. Trzy siostry, trzy różne charaktery i rodzinny biznes, który wymaga rozkręcenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zaczęła się ta historia to koniecznie zajrzyj >>tutaj<<.

Trzy siostry spotkały się w rodzinnym domu po wielu latach. Okres dzieciństwa nie był łatwy dla żadnej z nich. Każda wyniosła spory bagaż doświadczeń, z którym zmaga się do dziś. Spoiwem, które ich łączy jest Ojciec, który po zawale wymaga pomocy w prowadzeniu ukochanego pensjonatu. Ten pensjonat to dla niego całe życie. Niestety wymaga dużego wkładu pracy by mógł znowu tętnić życiem i przynosić należyty zysk. Sprawy nie ułatwiają pogmatwane relacje pomiędzy siostrami. Jednak wspólny cel zbliża kobiety do siebie. Krok po kroku odsłaniają się przed sobą i zaczynają nieśmiało rozmawiać.

„Martyna oddychała głęboko, próbując jakoś zapanować nad zawrotami głowy. Nie mogła uwierzyć w to, że jej bronili. Wszyscy, nawet ojciec.(…) Siostry odwróciły się do niej. Nie była w stanie odczytać emocji na ich twarzach. To było coś jak niedowierzanie połączone z troską i ze strachem – mieszanka wybuchowa.”

Martyna, miastowa bizneswomen zmaga się z nową sytuacją i próbuje ułożyć sobie plan na życie z niespodziewaną ciążą. Klaudia łudzi się, że jej kochanek rozwiedzie się z żoną i będzie należał już tylko do niej. Natomiast Patrycja po nieudanym małżeństwie boi się zaangażowania w relację, która się rozwija, a wiadomość, że Seweryn jest samotnym ojcem zupełnie ją przerasta. Każda z kobiet zmaga się z dużymi wyzwaniami. Przyzwyczajone, że muszą sobie radzić samodzielnie nie potrafią podzielić się swoimi obawami z siostrami i poszukać wsparcia. Zbudowanie na nowo relacji wymaga czasu i zaangażowania. Czy jednak wystarczy im sił by na nowo sobie zaufać?

„Raz ujawnione tajemnice sieją zamęt podobny do wojny. Burzą mury, niszczą więzi, podkopują fundamenty. Osłabiają morale, zwracają przeciwko sobie ludzi, sprawiają, że człowiek chce zamknąć się na cztery spusty w bezpiecznej kryjówce i udawać przed całym światem, że nie istnieje.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.