Ekscentryczka Melisa Bel

ZAPOWIEDŹ PATRONACKA

Ekscentryczka

Melisa Bel

Premiera: 15.10.2021

Ekscentryczka to cytując za Słownikiem Języka Polskiego: kobieta wzbudzająca zainteresowanie, zadziwiająca lub bulwersująca oryginalnością, odbiegająca swoim zachowaniem lub wyglądem od ogólnie przyjętych zwyczajów i norm. Masz w sobie takie cechy? Na pewno takie cechy ma w sobie główna bohaterka najnowszej powieści Melisy Bel Kinga. Masz ochotę poznać ją bliżej? Zapraszam na przedpremierową zapowiedź.

Po uwolnieniu się spod skrzydeł rygorystycznej matki Kinga stara się na nowo ułożyć sobie życie. Z przeszłości wymazała niemal wszystko: nieudany związek, szkołę, dom rodzinny, a nawet sw oje ukochane skrzypce, jednak nie potrafi zapomnieć o pewnym tajemniczym mężczyźnie, Marcelu, który utkwił w jej pamięci jak cierń.

„Słowa potrafią dotykać. Wybrzmiewają w nas na długo po tym, jak zostały wypowiedziane. Dotykają nie ciała, ale wnętrza człowieka, jego najintymniejszej, a zarazem najbardziej nieuchwytnej części natury.”

Zdaje sobie sprawę, że to ona i jej katolickie wychowanie odpowiedzialne są za rozstanie, które ucięło między młodymi budzące się niegdyś uczucia bliskości i pożądania.

Gdy dziesięć lat później postanawia napisać do Marcela, nie jest przygotowana na to, że ten skryty, mroczny mężczyzna znów całkowicie zawładnie jej zmysłami.

Czy tym razem Kinga odważy się przekroczyć własne granice? Czy sprosta swoim obawom, pragnieniom i pozwoli poprowadzić się po zakazanym i nieznanym jej dotąd świecie erotyki?

Czy książka obyczajowo – erotyczna musi kipieć scenami seksu co 3 strony?

Autorka opowiadając o książce mówi, że to zupełnie nowe podejście do romansu i erotyki. Fabuła rozbudza ciekawość, wyobraźnię i zmusza do wyczekiwania na punkt kulminacyjny. Melisa Bel chce udowodnić, że „seks zaczyna się w głowie”. Literatura erotyczna nie musi być wulgarna, powierzchowna i ordynarna. Misją autorki jest odczarowanie tematu seksu w książkach. Chce udowodnić, że tak ważna intymność w życiu każdego człowieka może być naturalna i piękna. Zmysłowa, ale i nieoczywista. Zwłaszcza, że  seks to nie tylko ten jeden moment, ale to  gesty, słowa i fantazje dzięki którym możemy rozbudzać w sobie namiętność opartą na zaufaniu i szacunku do siebie i partnera.

 

PS. Od dziś rusza przedsprzedaż.

Już dziś możesz zamówić swój egzemplarz z dedykacją ⇒KLIK

Oficjalna strona Autorki: KLIK

16 thoughts to “Ekscentryczka Melisa Bel”

  1. Miałam okazję przeczytać książkę W paszczy lwa tej autorki i jestem pod wrażeniem. Wkrótce na pewno skuszę się także na tę pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.