LoveInk You Akurat

K. N. Haner

LoveInk You

Wydawnictwo Akurat

LoveInki You to najlepsza książka Kasi Haner! Tak, to moja subiektywna opinia, którą się dzielę nie bez przyczyny. Książek tej autorki przeczytałam wiele, a właściwie to chyba wszystkie i przy niektórych miałam takie mieszane uczucia: „serio?!”, ale nie przy tej. Ta pozycja zaskoczyła mnie na maksa. Dodatkowo dawno już żadna książka nie doprowadziła mnie do łez…

LoveInk You – skąd te łzy?

Książki o miłości  przeważnie są (nie obrażając nikogo) na jedno kopyto. Istnieje schemat w obrębie, którego każdy autor/autorka się poruszają i osoba, która dużo czyta w miarę szybko jest w stanie zorientować się w którą stronę historia zmierza. Kasia Haner stworzyła postacie, które również w pewnym sensie są szablonowe. Przystojny, seksowny, młody facet i ładna, niewinna, otwarta dziewczyna. Miłość, która miała małe szanse na powodzenie. Właściwie miała się nie wydarzyć. Nie taki był plan…

„Moja klientka niczym się nie przejmowała. Tatuaż wyszedł świetnie, a seks był tylko miłym dodatkiem. Oboje o tym wiedzieliśmy.

Isaac to typowy bad boy. Jedynie dwójka jego przyjaciół: Nick i Kallan to osoby, z którymi w życiu się liczy. Razem wychowywali się w domu dziecka, razem próbowali wejść w dorosłość. Są jak bracia. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Chłopaki prowadzą studio tatuażu. Ich życie nie opływa w luksusu dlatego postanawiają wziąć udział w reality show. To zdarzenie odmienia ich sytuacje finansową. Zyskują nowy, duży dom, coraz większą rozpoznawalność i nową jakość życia.

Isaac czerpie z życia pełnymi garściami. Otacza się wianuszkiem zawsze chętnych na przygodny seks dziewczynami. Nie chce zobowiązań i żadnych deklaracji. Dla niego liczy się chwilowa przyjemność.

Nina to dziewczyna zagadka. Wrażliwa, piękna i owiana tajemnicą. Pojawia się niespodziewanie w życiu Isaaca powodując nieodwracalne zmiany w chłopaku. Dla niej jest w stanie zrezygnować z przygodnego seksu. Docenia wspólnie spędzony czas. Ich relacja z niewinnej znajomości przeradza się w związek, który nabiera rumieńców każdego dnia.

„- O czym myślisz za każdym razem, gdy patrzysz w gwiazdy?

Nina zmarszczyła brwi i zastanawiała się przez dłuższą chwilę. W końcu spojrzała na mnie i wyznała.

– Szukam tam swojego miejsca.

(…) jej słowa zabrzmiały tak, jakby Nina naprawdę była nie z tego świata. Uśmiechnąłem się.”

Niestety wszystko co piękne nagle się kończy. Nina znika. Bez ostrzeżenia rozpływa się w powietrzu. Dla chłopaka jest to olbrzymi cios. Za wszelką cenę chce dowiedzieć się dlaczego jego ukochana zniknęła z jego życia. To, co odkrywa przeraża całą paczkę przyjaciół. Wróg Niny staje się ich wspólnym wrogiem. Ta część książki będzie wywoływała w Was na przemian łzy, strach, przerażenie i ogromną złość. Czy wiesz, co może wywołać w człowieku instynkty, o które wcześniej by się nie podejrzewał? Do czego zdolny jest człowiek gdy chodzi o najukochańszą osobę? Koniecznie przeczytajcie LoveInk You i podziel się swoją opinią. Druga część zapowiada się bardzo intrygująco, więc z niecierpliwością czekam na rozwój wypadków.

Ps. Na uwagę zasługuje również wydanie książki. Faktura okładki robi wrażenie, a ja gdy jej dotykam to od razu myślę o Isaacu. On też powierzchownie był szorstki i niedostępny, jednak w środku….

 

13 thoughts to “LoveInk You Akurat”

  1. Nie jest to pozycja dla mnie, ale z pewnością znajdzie wielu czytelników 🙂

  2. słyszałam o tej książce, ale nie miałam okazji się jej przyjrzeć. Zaciekawiłaś mnie tym, że faktura książki przypomina bohatera.

  3. Kupię ją w wolnej chwili. Nie zapisywałam się do Kasi na egzemplarz bo miałam przeczucie, ze mogę go nie dostać, ale w późniejszym terminie o tak ją przeczytam.

  4. Przekonuje mnie fakt, ze doprowadzila Cie do lez, lubie ksiazki ktore wywoluja takie emocje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.