Audiobajki Magia słuchania DeAgostini

Disney

Audiobajki

Magia słuchania

De Agostini

Audiobajki  Magia słuchania to hit ostatnich kilkunastu dni w naszym domu. Paczka dotarła do nas w idealnym momencie kiedy złe choróbska dopadły dzieciaki i wszyscy byliśmy zmuszeni siedzieć w domu. Ten prezent świetnie się sprawdził podczas odpoczynków, gdy dzieciakom rosła temperatura lub przy układaniu puzzli, bo miło gdy w tle można posłuchać fajnej bajki.

Jednak zacznijmy od początku…

Co kryje się pod tajemniczą nazwą AUDIOBAJKI?

Audiobajki to nic innego jak audiobooki do słuchania dla dzieci. Audiobooki sprawdzają się w wielu sytuacjach, czy to w samochodzie, czy w domu podczas zabawy, odpoczynku czy zasypiania. Do tej pory by włączyć dzieciom bajkę musiałam albo przynosić laptopa albo magnetofon z funkcją płyty cd. Teraz sprawa jest o wiele prostsza. Wystarczy, że dziecko zabierze sobie czerwony głośniczek i postawi na nim figurkę z postacią z ulubionej bajki, a wtedy zaczyna się magia…

Jakość dźwięku jest świetna. Nic nie brzęczy, nie piszczy ani nie trzeszczy. Głos jest czysty i przejrzysty. Wystarczy naładować głośnik za pomocą dołączonego kabla USB i gotowe.

Audiobajki, to proste, prawda?

Ja też temu nie dowierzałam. Jak to możliwe by w tak prosty sposób maluchy mogły sobie same włączać ulubione bajki bez wołania o pomoc dorosłych. Już nawet zaledwie 3-letnie dziecko może samodzielnie zarządzać słuchanymi bajkami. Figurki są odpowiedniej wielkości, nie mają ruchomych części, a także mogą spełniać funkcję dekoracyjną i służyć do zabaw narracyjnych.

Bajek w kolejce jest cała masa. Są to najpopularniejsze bajki produkcji Disneya, czyli ulubionych bajek z mojego dzieciństwa, ale i tych nowszych. Będzie można posłuchać Królewny Śnieżki, Króla Lwa, Dumbo czy Roszpunki, Pocahontas i Coco.

Jedna figurka=jedna bajka

Dodatkowo do każdej figurki dziecko dostaje bajkę w formie papierowej. Książeczka wydana jest bardzo starannie, z kolorowymi ilustracjami i w twardej oprawie.

De Agostini oferuje technologię, w której postać odtwarza dźwięk. Jest to zdecydowanie najbardziej innowacyjny krok po poprzednich kolekcjach Disneya, które zostały wydane w formacie książkowym. Kolekcja dostępna jest tylko w wydawnictwie De Agostini, na licencji Disneya.

Kolekcja Audiobajek  jest niepowtarzalną okazją do zdobycia serii, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Prezenty wyłącznie dla prenumeratorów: puzzle, kubek, poduszka, bidon oraz plecak, a każdy z tych gadżetów ozdobiony wizerunkami ulubionych bohaterów.

Dlaczego jesteśmy fanami prenumeraty?

Ja i moje dzieci jesteśmy fanami kolekcji dostępnych w De Agostini. Cenimy sobie wygodę otrzymywanych paczek, niższą cenę w prenumeracie oraz brak opłat za przesyłkę. Oczekiwanie na listonosza z nową przesyłką zawsze dla dzieciaków jest ogromną frajdą.

Zalety Prenumeraty:

⇒ Wyjątkowe Audiobajki dla Twojego dziecka;

⇒ Kolekcja na licencji Disneya;

⇒ Zakup prenumeraty w przedsprzedaży premiowany jest prezentem;

⇒ Prenumeratorzy otrzymują dodatkowe gadżety.

kliknij w link  >>https://bit.ly/disney-pl<< i przenieś się w świat cudownych bajek Disneya!

Dodatkowo użyj magicznego kodu:

DISNEYPRO2,

 a otrzymasz
wyjątkowy prezent – pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101
Dalmatyńczyków“!

 

13 thoughts to “Audiobajki Magia słuchania DeAgostini”

  1. Mnóstwo bajek słuchaliśmy nie w domu, ale podczas podróży lub jazdy samochodem, fantastyczna sprawa na ciekawego wypełnienie czasu w drodze ze szkoły, czy dodatkowych zajęć, zwłaszcza gdy korki w mieście. 🙂

  2. Moje dzieci już widziały tę serię ksiażeczke i bardzo im się podoba. Sama zastanawiam się czy im nie zamówić.

  3. Jeszcze takiej wersji najek Dosney’a nie widziałam. bardzo ciekawy pomysł, by nieczytające jeszcze dziecko samodzielnie sobie słuchało bajek, które sami znamy wręcz na pamięć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.