Ekscentryczka ROZDANIE

Melisa Bel

Ekscentryczka

Premiera: 15.10.2021

Premiera Ekscentryczki już 15.października. Z tej okazji mam dla Was rozdanie. Każdy z Was ma szanse wygrać swój egzemplarz najnowszej książki Melisy Bel. Jest to książka wyjątkowa pod kilkoma względami.

Ekscentryczka Melisa Bel

Autorka postanowiła rozprawić się na temat mitów związanych z fabułą książki, która głównie opiera się na erotyce. Nie jest to typowy romans erotyczny kipiący namiętnym, wyreżyserowanym seksem, a gra słów, która rozbudza zmysły na długo przed spotkaniem kochanków.

Główna bohaterka jest dojrzałą kobietą mocno poranioną w dzieciństwie przez swoją matkę. Te trudne doświadczenia po dziś dzień rzucają cień na jej dojrzałe decyzje. Kinga by dojść do miejsca, w którym obecnie się znalazła musiała przepracować wiele ciężkich tematów. Przepustką do szczerych rozmów i otwarcia się na nowe staje się Marcel, przyjaciel z przed lat. Odnowiony przypadkowo kontakt okazuje się wielką niespodzianką dla dziewczyny.

Melisa Bel wyróżnia się niezwykłym kunsztem w dobieraniu słów, tworzeniu zabaw słownych kochanków. Buduje napięcie by punkt kulminacyjny wywołał odpowiedni efekt u czytelnika.

Ta historia wcale nie jest taka oczywista. Marcel jest jeszcze bardziej zagadkowy niż mogłoby się wydawać. Jego postawa jest kontrowersyjna. Nie wiemy tak do końca czy jest tym „dobrym” czy „złym”. Zakończenie również wprawia nas w konsternację i natychmiastową chęć sięgnięcia po kolejny tom, na który niestety musimy cierpliwie poczekać.

ROZDANIE

W związku z tym, iż zostałam wybrana przez autorkę na patrona Ekscentryczki zapraszam każdą z Was na rozdanie. Nagrodą są dwa egzemplarze książki. Do rozdania możesz przystąpić tutaj pod tym wpisem lub na Instagramie pod odpowiednim postem>>KLIKNIJ TUTAJ<<.

 

ROZDANIE

Regulamin:

 1. Organizatorem rozdania jest właścicielka bloga Świat Tomskiego.

 2. Sponsorem nagrody jest autorka książki „Ekscentryczka” Melisa Bel. Książkę „Ekscentryczka” wygrywają dwie osoby.

 3. Rozdanie trwa od 13.10.2021 – 18.10.2021.

 4. Aby wziąć udział w rozdaniu należy zgłosić swoją chęć w komentarzu pod tym wpisem lub pod postem na Ig. Na Ig należy udostępnić plakat konkursowy i zaprosić do zabawy znajomych.

 5. Nagroda wysyłana jest na mój koszt do paczkomatu na terenie Polski.

 6. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 3 dni od końca rozdania.

 7. Organizator zastrzega sobie prawo do niewielkich modyfikacji regulaminu.

   

POWODZENIA!

23 thoughts to “Ekscentryczka ROZDANIE”

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, nie biorę wiec udziału w rozdaniu. Ale trzymam kciuki za inne osoby!

 2. Naprawde swietna okazja,ale akurat nie dla mnie 🙂 nke znam autorki,ale ani fabula, ani recenzje mnie nke przekonaly 🙂

 3. Cudownie, że nie muszę nadrabiać poprzedniego tomu, to znacznie ułatwia mi zadanie 😀 bo ieraz bywa tak, że bardzo ciężko nadrobić poprzednie tomy, w natłoku pracy.

 4. Bardzo chętnie zgłaszam się do udziału w rozdaniu, może szczęście się do mnie uśmiechnie. Fajnie byłoby poznać historię zawartą w tej książce.

 5. Próba, nie strzelba. Bardzo chętnie zgłaszam się do udziału w rozdaniu, może szczęście się do mnie uśmiechnie. Fajnie byłoby poznać historię zawartą w tej książce.

 6. ciekawa okładka, która zapada w pamięć, co do samej fabuły to nie jest ona dla mnie, ale szepnę słówko o konkursie paru osobom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.