O mnie

Cześć,

Nazywam się Natalia, od lipca 2015 roku prowadzę Świat Tomskiego. Jestem absolwentką filologii polskiej medialnej i kulturoznawstwa. W roku 2013 zostałam mamą Tomka i w tym momencie rozpoczęła się największa przygoda mojego życia.

Pojawienie się Tomka na świecie zmieniło w naszym życiu wszystko. Tak się nam spodobało bycie rodzicami, że postanowiliśmy sprawić Tomkowi rodzeństwo. W planach była dziewczynka… a urodził się Leon – specjalista od „a ja Wam pokażę, że wszystko można zrobić inaczej niż myślicie”. To jest mały człowiek – torpeda. Z nim dzieje się wszystko szybko i intensywnie. Nasze rodzinne życie nabrało jeszcze większego tempa.

W momencie gdy nasze szalone życie zaczynało się stabilizować los zesłał nam niespodziankę. Nasza rodzinka blogowa powiększyła się o małą, uroczą dziewczynkę, która skradła serca wszystkich. Chłopcy zakochali się w małej Julii po uszy, a rodzice absolutnie stracili głowę. Od 11.maja jestem mamą moich wyjątkowych i niepowtarzalnych „Trojaczków”.

 

Spędzając z dziećmi całe dnie w domu zaczęłam odczuwać nudę…tak! NUDĘ. Z tej właśnie nudy urodził się pomysł na wyszukiwanie ciekawych gier, zabawek i książek dla dzieci. Stało się to moim hobby. Kolejnym krokiem był blog – miejsce, gdzie systematyzuje swoje poglądy, opisuje swoje spostrzeżenia i chcę dzielić się tym z Wami.

Więc jeśli masz już dość tych samych zabaw z dziećmi, a popołudniami wieje nudą. Świetnie trafiłeś!

Zapraszam Cię do mnie!

Tylko tu znajdziesz pomysły na wspólne kreatywne zabawy, rodzinne wycieczki oraz recenzje najciekawszych publikacji i gier dla dzieci. Będę dla Ciebie skarbnicą inspiracji. U mnie nie zaznasz nudy!

 

Masz pytania? Chcesz podzielić się swoją historią?

Napisz do mnie

     

    Wszystkie teksty oraz zdjęcia są moją prywatną własnością. Jeśli korzystam z dóbr innych autorów zawsze umieszczam na ten temat informację! 
    Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest sprzeczne z przepisami ustawy o prawach autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).